عملیات سری صیاد شیرازی در خاک عراق، نمایش رادیویی شد

رادیو به یاد شهید صیاد شیرازی، نمایشی را روی آنتن می‌برد که نقش اصلی آن را قربان نجفی، بازیگر سینما و تلویزیون ایفا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رادیو نمایش با پخش نمایش رادیویی «سفر به دل دشمن»،  یاد و خاطره شهید صیاد شیرازی را گرامی می‌دارد.

بنابر گفته بهرام سروری‌نژاد، کارگردان این نمایش رادیویی، «سفر به دل دشمن» را محمد امین رهبر نوشته و داستان آن درباره عملیاتی است که شهید صیاد شیرازی به طور مخفیانه در آن شرکت داشته است.

این عملیات پیش از عملیات کربلای چهار صورت گرفته و عملیاتی سرّی بوده که هیچ‌کس از آن باخبر نبوده است. در این عملیات، شهید صیاد شیرازی به اتفاق خلبان ناظوری به خاک عراق می‌رود و چند نفر از مبارزین کُرد را به داخل خاک ایران می‌آورد.

در نمایش رادیویی «سفر به دل دشمن»، قربان نجفی در نقش شهید صیاد شیرازی و فریدون محرابی در نقش خلبان ناظوری به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش رادیویی «سفر به دل دشمن» به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد و با هنرمندی قربان نجفی، فریدون محرابی، محمدرضا قلمبر، احمد گنجی، محمد رضاعلی و حمید یزدانی‌ابیانه، روز دوشنبه هفدهم آذر، ساعت ۱۴:۳۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

۵۷۵۷

کد خبر 1456626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =