مجموعه علی حسنی، قطب تبلیغات اینستاگرامی

علی حسنی کارآفرین و هنرمند مشاور دیجیتال مارکتینگ برگزار کننده ابرکمپین های برندینگ و چندین ساله که در این حوزه ها مشغول به کار است خودش می گوید از 14 سالگی با کامپیوتر و دنیای دیجیتال آشنا شده و با فراگیری نرم افزار و طراحی سایت شروع به کار کرده و طی این چند سال به طورکل بر روی بخش های شبکه های اجتماعی بخصوص اینستاگرام متمرکز شده است. او این روزها دفتری اختصاصی برای مجموعه کارهای خود دارد که با این حساب خود را هم آدم موفقی می داند به همین بهانه با او به گفتگو نشستیم که ماحصل آن را در ادامه می خوانید.

* سال گذشته که  برای مصاحبه پیش شما آمدم بعد از پایان گفتگویمان در راه خانه با خودم فکر کردم با یک نوجوان 13 – 14 ساله  طرف بودم که آنچه در گفتگویمان بیان کرد را تنها در حد حرف باقی می گذارد و نمی تواند هیچکدام از کارهایی که می گفت را عملیاتی کند، طفلک خیالاتی شده که می‌تواند کارآفرینی هم بکند و علاوه بر خودش، برای دیگران هم فرصت شغلی ایجاد کند. اما امروز که بعد از یکسال دوباره  پیش شما آمدم، می بینم که تمام تفکراتی که آن زمان درباره شما داشتم اشتباه بوده و شما واقعا در کار خودتان حرفه ای هستید، می بینم که یک دفتر اختصاصی برای خودتان دست و پا کرده اید و بر خلاف پندار من علاوه بر اینکه خودتان کارآفرینی کرده اید تعدادی از جوانان سرزمین ما هم دارند کنار شما کار می‌کنند و از این طریق درآمد کسب می کنند. اجازه دهید از همینجا شروع کنیم. از پارسال تا امسال چه اتفاقاتی برای کار شما افتاده است.

 سال گذشته دفتر نداشتیم و در جایی که متعلق به یکی از دوستانم بود و آنجا را در اختیارم قرار گرفته بود، فعالیت می کردیم. دلیل استفاده از آن مکان هم این بود که من آنقدر وضعیت اقتصادی ام خوب نبود که بتوانم دفتری را برای خودم دست و پا کنم و فعالیتهایم را در آنجا انجام دهم. خدا را شکر در طول یک سال گذشته تلاش کردیم و سرمایه مان را جمع کردیم تا بالاخره موفق شدیم جایی که الان در آن هستیم را برای خودمان مهیا کنیم. به این صورت می‌توانیم خودمان اسپانسر خودمان باشیم و نیازی نداشته باشیم تا دیگران برایمان تصمیم بگیرند. همانطور هم که می بینید دفترمان را در یکی از مناطق خوب تهران تاسیس کرده ایم و علاوه بر افرادی که سال گذشته همراه ما بودند چند تن از دوستان دیگرمان را هم به کار دعوت کرده ایم تا بیایند و در کنارمان کار کنند. همین که می بینیم دوستانمان برای خودشان کسب درآمد می‌کنند خیلی لذت می بریم. از همان ابتدا هم کار و هم هدف مان بسیار جدی بود،  هیچگاه برای وقت گذرانی و سرگرم شدن صرف، دست به انجام چنین کاری نزدیم. هدف مان این بود که روز به روز کارمان را توسعه دهیم و به فکر کارهای بزرگتر باشیم و پیشرفت را سرلوحه کارهایمان قرار دهیم. هر روز هم همه دوستان این موضوع را که کارهایمان حرفه ای تر و وسیع تر و بزرگتر می شود  را به عینه می بینند و هر روز هم واکنش های جدیدتر و بهتری نسبت به کارهایی که ما انجام می دهیم در فضای مجازی دیده و شنیده می شود.

*  در حال حاضر چه تعداد کارمند در کنار شما کار می‌کنند؟

 به صورت بازاریابی اینترنتی حدود ۷۰۰ نفر برای ما کار می کنند، تنها کارشان هم با یک گوشی تلفن همراه است. در کنار این ۷۰۰ نفر، بچه های دفتر به صورت حضور فیزیکی در اینجا مشغول کار هستند که البته به صورت حرفه ای تر فعالیت می کنند، را هم در کنارمان داریم. تفاوت کارمان در ایجا با کارهایی که در دفتر قبلی انجام می دادیم این است که آن زمان هم بچه‌ها به صورت حرفه‌ای کارشان را انجام می دادند اما این همکاری به صورت تمام وقت نبود و به صورت پارت تایم انجام می‌شد. اما در دفتر جدیدمان تمام وقت تولید محتوا می کنیم و در کنارش اسپانسرگیری هم انجام می دهیم  و کمپین هایی هم در حوزه تبلیغات حرفه ای برگزار می‌کنیم تمام این کارها هم زیر نظر علی حسنی انجام می شود و خدا را شکر که هر روز هم بر تعداد این افراد افزوده می شود.

* کارکنان حاضر در دفتر که به صورت فیزیکی حضور دارند چند نفر هستند؟

بسته به تایم های مختلف متفاوت است. اگر به طور متوسط بخواهم بگویم کارمندانمان در تایمهای شلوغ حدود ۴۰ نفر هستند و در تایم های خلوت نیز حدود ۱۵ تا 20 نفر فعالیت می کنند.

 در خصوص بازاریابی گفتید منظورتان این است که این افراد حقوق ثابت ندارند؟

حقوق ثابت می دهیم اما  برای اینکه بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که به قول ما ایرانی ها کسی نتواند از زیر کار فرار کند و در کنار این موضوع فضای مثبت تری را نیز ایجاد کرده باشیم، پرداخت این حقوق ثابت یک شرایط خاص دارد. به این صورت که اگر نتیجه فعالیت بازاریابی را که دوستان برایمان انجام می‌دهند از یک حدی پایین تر باشد جریمه برایشان در نظر گرفته می شود. این کار هم توسط کارشناسان انجام می شود که بالای سر هر گروه و تیم هستند و به کارهایشان نظارت می کنند. 

* آیا خودتان را کارآفرین می دانید؟

 بعد از این همه کارهایی که انجام دادم قطعاً خودم را یک کارآفرین و یک هنرمند موفق می‌دانم.

* از چه نظری می گویید هنرمند؟

 از این بابت که در حوزه موزیک هم فعالیت‌هایی را انجام می‌دهیم. بررسی هایی را در زمینه تبلیغات انجام دادیم و به این نتیجه رسیدیم که مخاطبانمان به علی حسنی فقط به عنوان یک فرد تبلیغاتی نگاه نکنند، بلکه به چشم کسی نگاه کنند که هم خودش هنرمند است و هم یکسری توانایی هایی دارد که می تواند با استفاده از آنها  فعالیت های مثبت تری را نیز انجام دهد که مخاطب را هم با خودش درگیر نماید(فقط کارش این باشد که  مثلاً هدیه بدهد که بقیه کار را انجام دهند) اگر هم هدیه می دهم به خاطر این است که برای مخاطب ایجاد انگیزه کند که کاری را انجام دهند. در کنار این فعالیت ها تصمیم گرفتیم به سمت هنر هم برویم و با خودمان گفتیم چه حوزه‌ای بهتر از حوزه موسیقی که مردم این همه آن را دوست دارند؟ البته این را هم بگویم که موسیقی را به صورت حرفه‌ای داریم انجام می دهیم، به این مفهوم که با تنظیم کننده ها و شاعران بنام و مشهوری کار می کنیم. البته خود من هم دستی بر شعر و شاعری دارم، اما سعی ما این است که از توانایی بچه های دیگر هم در این زمینه استفاده نماییم.

* پس با این حال می‌توانیم بگوییم که شما یک شرکت هنری هم تاسیس کرده اید، درست است؟

 شرکت هنری به آن مفهوم نه، بلکه یک مجموعه را راه انداختیم تحت عنوان مجموعه «علی حسنی» که بیشتر در آن کارهای تبلیغاتی انجام می دهیم، در کنار آن مشغول فعالیت‌های فرهنگی هنری هم هستیم. قصدمان هم فقط ماندن در این دو حوزه نیست، هرجا که احساس کنیم می‌توانیم فعالیت انجام دهیم و اشخاص بیشتری را مشغول کار نماییم که هم  برای خود ما و هم برای آنها درآمدزایی داشته باشد، ورود می کنیم. بچه های تیم ما یک جمله معروف دارند که می گوید «هیچ چیز مطلق نیست و همه چیز مطلق است» بنابراین هر زمان که احساس کنیم جایی اشتباه کرده ایم یا جایی را می توانیم گسترش دهیم هم اشتباهمان را تصحیح می کنیم و هم تغییرات را ایجاد می نماییم.

* با این شرایط آیا فکر نمی کنید که از این شاخه به آن شاخه پریدن شما را از فعالیت اصلی تان دور خواهد کرد؟

 خیلی‌ها این حرف را به من زدند، من هم روی این حرف خیلی فکر کردم،  اتفاقا شاید به بخش کوچکی از این حرف هم رسیده باشم اما تصمیم من این است که یک سبک زندگی را جا بیندازم، معتقدم کسی می‌تواند این کار را انجام دهد که خودش به لحاظ هنری و فرهنگی و کارهای دیگر و همینطور از لحاظ مالی قوی باشد و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. ممکن است در نگاه اول برای مخاطب گیج کننده باشد که فعالیت ما بالاخره در چه زمینه ای است، اما برای اینکه آن سبک  زندگی خاصی که مدنظرم است  جا بیفتد نیازمند انجام این کارها هستیم که اگر چنین اتفاقی رخ دهد منفعت هایش نصیب همه خواهد شد.

*  این سبک زندگی چیست که می‌خواهید آن را جا بیندازید؟

این سبک زندگی، سبک زندگی است که من دوستش دارم، مال خودم است.

* فقط خودت  یا شامل افراد دیگر مثل جوانان هم سن و سال خودت هم میشود؟

قطعا همه مخاطبانمان را دوست داریم و برایمان خیلی عزیز هستند، ولی من سبکی را که خودم دوست دارم جا می اندازم. برای مثال موضوع امروز ما این است که این مسئله را جا بیندازیم که یک شخص هم می تواند درآمد خوبی داشته باشد و هم می تواند هنرمند خیلی خوبی باشد. همانطور که می دانید ما در کشورمان  هنرمندانی را داریم که کارهای هنری انجام می دهند و برای خودشان شهرت و محبوبیت کسب کردند، اما به زندگی شان که نگاه می کنی می بینی آه در بساط ندارند، از سوی دیگر در کنار این افراد، شخصیت هایی را در نظر بگیرید که هم هنرمند هستند و هم از زندگی مرفه خوبی برخوردارند. مسلماً چنین شخصی از شرایط بهتری در جامعه برخوردار خواهد بود.

علی حسنی

*  با این تفاسیر می توان چنین برداشت کرد که هنر جزء علاقه‌مندی‌های شماست نه اهداف شما، درست است؟

 در جواب این سوال باید بگویم کل شاخه ها به یکدیگر کمک می کنند. برای مثال اگر یک چارت را در نظر داشته باشیم که علی حسنی در آن به عنوان یک کارآفرین شناخته شده وهمچنین یک هنرمند است  و در کنار اینها کمپینهای مختلفی را در فضای مجازی برگزار می‌کند که اتفاقاً در همه اینها موفق است نشانگر این است که تمام این مسائل به هم مربوط هست تا من بتوانم کارم را به نحو احسن انجام دهم. در مورد اینکه گفتید هنر جزء علاقه مندی های من است یا هدفم؟ باید بگویم من در زندگی ترجیح می دهم کاری را انجام دهم که دلم به من می گوید، حتی اگر آن کار اشتباه باشد دوست دارم اشتباهاتم هم برای خودم باشد نه برای دیگران. این یعنی برایم جذابیتی ندارد که دیگران به من بگویند این کار را انجام بده یا آن کار را انجام نده. دوست ندارم آدم کوکی بقیه باشم. به این دلیل که اعتقاد دارم اگر کسی که به من خط می‌دهد می توانست آدم موفقی باشد به جای اینکه به من راه را نشان بدهد به خودش راه را نشان می داد و برای خودش موفقیت کسب می‌کرد. مثل آدمی می‌ماند که در طول یک ماه حتی سه میلیون تومان نیز درآمد نداشته باشد، اما بیاید به من بگوید اگر این کارها را در زندگی انجام دهی می‌توانی در ماه سه میلیارد تومان درآمد را کسب کنی. چنین شخصی اگر بتواند کاری انجام دهد و راهکارش جواب بدهد برای خودش انجام می دهد چرا باید به من بگوید؟ البته در عین حال این را هم بگویم که ما به همه نظریات احترام می گذاریم، اما در نهایت آنچه خودمان دوست داریم انجام می دهیم.

* حال که در حوزه موسیقی هم فعالیت می کنید امکان حضور در حوزه ادبیات و چاپ کتاب هم در فعالیت تان وجود دارد؟

اتفاقا  در حوزه بازاریابی و تبلیغات که شامل یک سری از تجربیات خودم بود، می‌خواستیم کتابی را چاپ کنیم، اما ترجیح دادیم که فعلا این کار را نکنیم. با این حال به صورت کامل هم کنار گذاشته نشده و احتمال دارد که تا چند وقت دیگر آن را منتشر کنیم.

*  پس شما به مثلث قدرت، شهرت و پول اعتقاد دارید  به همین دلیل هر جایی که احساس می کنید کارتان می تواند پیشرفت کند واردش می‌شوید درست است؟

البته نه به آن معنا. اما حرفتان پر بیراه هم نیست. برخلاف بسیاری از ایرانی‌ها که چنین مثلثی را قبول ندارند و از آن دوری می کنند من به عنوان یک فرد ایرانی به چنین مطلبی اعتقاد دارم، معتقدم که اگر انسان این سه هدف  قدرت، شهرت و پول را در حد بالایی در نظر داشته باشد می تواند موفقیت  خود را تضمین کند.

خودتان را یک هنرمند می دانید؟

 به این دلیل که هر روز تمرین می کنم و هر روز تلاش می کنم تا کارم بهتر از روز قبل باشد و پیشرفت کنم بله خودم را هنرمند می دانم.

* مشخص است که هنرمند در نگاه جامعه به کسی گفته می‌شود که کار هنری انجام می دهد اما به نظر من هنرمند از نگاه شما کسی است که کارش را موفق‌تر از روز گذشته انجام می دهد. گفتید در حوزه موسیقی فعالیت می کنید خواننده آثار هنری شما کیست؟

خودم

* از چه زمانی متوجه شدید صدای خوبی دارید؟

 من معتقدم هر کسی هر کاری را که بخواهد می‌تواند انجام دهد. به این مفهوم که در هر حوزه‌ای هرکسی ورود پیدا کند جای فرد  دیگری را اشغال نمی کند موضوع صدای خوب یا صدای بد نیست احساس کردم که می توانم با صدایم روی برخی از مخاطبان تاثیر بگذارم.

* برای تولید آثار موسیقی و خوانندگی مجوز هم  دارید؟

بله مجوز داریم.

* از وزارت ارشاد؟

 بله از وزارت ارشاد تا حالا چند کار را هم بیرون داده‌ایم. مثلاً به مناسبت ایام محرم یا در حوزه های دیگر آثاری را منتشر کرده‌ایم

* آیا در حوزه هنر می‌خواهید سبک خاصی را دنبال کنید تا مخاطبانتان بتوانند  شما را به وسیله آن سبک تشخیص دهند؟

منظورتان یک اصالت( (originality خاص است که مخصوص خودمان باشد؟ این موضوع را تا حدی داریم انجام می‌دهیم اما به زمان نیاز دارد تا جا بیفتد.

* قصد دارید در فضای تصویری فعالیت‌هایی را انجام دهید یا خیر؟

 در شبکه نمایش خانگی پیشنهادی داشتم  برای بازیگری و هم برای خواندن موزیک تیتراژ . بدم نمی آید چنین فضایی را تجربه کنم فعلا دارم روی آن فکر می کنم تا ببینم آیا ورود به این مسیر می‌تواند به هدف اصلی من کمکی کند یا خیر؟ اگر ببینم  تاثیرگذار خواهد بود حتماً قبول می کنم و وارد عرصه تصویر هم می شوم.

* آیا علی حسنی نمیخواهد نام خاصی را روی  مجموعه اش بگذارد تا در جامعه به عنوان یک برند شناخته شود؟

 خیلی‌ها به دفترم به عنوان علی حسنی آمده اند و نام هایی را پیشنهاد دادند که به جای مجموعه علی حسنی استفاده کنیم، من تا به حال دوست نداشتم آن را تغییر دهم. دوست دارم با همان فضای مجموعه علی حسنی پیش ببرم، چرا که اولاً من دوست دارم یک پرسونال برندینگ برای خودم  داشته باشم همانطور که در کشورهای دیگر افرادی هستند که چنین برندهایی را ایجاد می‌کنند حتی در کشور خودمان هم برندهایی  از این دست داریم. اما در داخل ایران ندیدم کسی کارآفرین باشد و در کنارش بخواهد  فعالیت هنری هم داشته باشد فعلاً ترجیح من این است که روی اسم مجموعه علی حسنی ادامه فعالیت بدهیم. در این شکل فعالیت می توانیم برندهای مختلفی را تولید کنیم که زیر نظر مجموعه علی حسنی و با این نام شناخته شده و فعالیت می کنند. همه اینها به این دلیل است که می‌خواهم یک لایف استایل یا سبک زندگی خاصی به نام علی حسنی را در جامعه راه بیندازم که اگر جا بیفتد که انشاالله این اتفاق خواهد افتاد، می دانم که خیلی ها آن را دوست خواهند داشت و من به هدفم رسیدم.

شما خودتان را فرد موفقی می دانید درست است؟

 یک زمانی می گفتند اگر هر کسی از خودش تعریف کند، کار درستی انجام نداده اما من معتقدم اگر کسی کارش خوب است باید بیاید و بگوید کار من خوب است. بنابراین من اعلام می کنم که یک انسان موفق هستم، چون وقتی مقایسه می کنم با جوانانی که هم سن و سال من هستند می بینم که نسبت به خیلی از آنها بسیار موفق عمل می کنم. البته این را هم می‌گویم که نسبت به یک سری های دیگر موفقیت‌هایی را به دست نیاورده ام و از آنها عقب ترهستم.

* به نظرتان چقدر مانده است تا به موفقیت خودتان برسید؟

 هیچ وقت هیچ کسی نمی تواند بگوید من الان در اوج موفقیت خودم قرار دارم، به نظر من هیچ چیز انتها ندارد، ما هر روز سعی می کنیم بهتر از روز گذشته باشیم.

* پس هنوز به هدف خودتان نرسیدید؟

 تنها به بخشی از اهدافم رسیدم، به اضافه اینکه هر روز به تعداد اهدافم اضافه می شود. یک روز هدفم این بوده که  Nمیلیون درآمد داشته باشم، یک روز دیگر چیز بزرگتری را می خواهم، روز دیگرش چیزهایی بزرگتر دیگری. مثلا دوست دارم کار هنری انجام دهم یا کتاب چاپ کنم یا فیلم بازی کنم اهداف متغیرند به همین دلیل هنوز به هدفم نرسیدم تنها به بخشی از آنها دست یافته ام.

* کمی هم درباره برنامه‌های آتی تان برایمان بگویید

 در حال حاضر که داریم یکسری کمپین های تبلیغاتی به شدت قوی را برگزار می‌کنیم با افتخار اعلام می کنم که بیش از ۷۰ درصد کمپین های تبلیغاتی فضای مجازی را داریم برگزار می کنیم. کمپین هایی که بعضی از آنها حتی به نام مجموعه علی حسنی هم نیستند بعضی از این نبودن اسم ها هم دلیل دارند و خود خواسته است. در کنار اینها همانطور که گفتم فعالیت‌های هنری در حوزه موسیقی را هم در برنامه کاری قرار دادیم فعلا حوزه فعالیتمان اینها هستند.

* آیا برای انجام این فعالیت ها از جایی حمایت هم می شوید ؟

ما از هیچ جای هیچ حمایتی نمی شویم و کاملاً مستقل پیش می رویم، اما از همه نهادهایی که حداقل جلویمان را نمی‌گیرند و اجازه می‌دهند فعالیتمان را ادامه دهیم، تشکر می کنیم. تمام آنچه که داریم و تمام آنچه که به دست می آوریم مال خودمان است و حاصل تلاشی است که انجام می‌دهیم. اگر تبلیغاتی در این زمینه انجام شده مال خودمان است و مختص مجموعه علی حسنی است و با سرمایه شخصی انجام شده است.  برخی فکر کنند من وقتی از سرمایه شخصی حرف می زنم پدر متمول و پولداری دارم در صورتی که اصلا اینطور نیست. پدر من تنها یک تولیدی لباس ساده دارد و این نشان می دهد که پدرم سرمایه دار نیست که هر ماه کلی درآمد داشته باشد که من بخواهم روی آن حساب کنم و به وسیله پول پدرم این دم و دستگاه را راه بیندازم.

* و حرف آخر.

 از اینکه وقت گذاشتید با من مصاحبه کردید از شما تشکر می کنم. بسیار لذت بردم امیدوارم کسانی هم که این مصاحبه را می‌خوانند از مطالعه آن لذت ببرند. میخواهم به جوانان بگویم که این همه نگویید کار نیست، پول نیست.  من معتقدم هر دوی اینها وجود دارند فقط کافیست کسی که می‌خواهد کار بکند، واقعاً به سمت هدفش برود. آن هم به صورت دو و دویدن برود، همانند کسی که تشنه است باید دوید و دوید و دوید و دوید و در نهایت بعد از این همه دویدن خدایی در آن بالا هست که همه تلاش های شما را می بیند و تمام کارهایتان را آنالیز می کند. این را هم بدانید که هر کسی به هر طریقی بالاخره بعد از یک مدت زمانی به هدف حقیقی که کائنات برایش در نظر گرفته می رسد. یک توضیحی هم درباره کمپین هایمان بدهم. ما در حال حاضر کمپین های خیلی زیادی برگزار میکنیم.

24 دوره کمپین برگزار کرده ایم. هر بار پکیج هایمان و قدرت جذب مخاطبمان بالا رفته و می رود. هر سری برای اسپانسرهایمان حتی تا صد هزار مخاطب واقعی را جذب می کنیم و به تازگی به سمتی می رویم که بتوانیم بیشتر برای اسپانسرها طرفدار جذب کنیم، یعنی کسانی را جذب کنیم که برای برندشان واقعا تاثیرگذار باشند. فقط مخاطب یک صفحه نباشند، بلکه طرفدار آن صفحه باشند. در کنار اینها در حال حاضر داریم روی کمپین هایی کار می کنیم که روی فروش اسپانسرها تاثیر بیشتری می گذارد، یعنی فروش اسپانسرها واقعا دارد بیشتر می شود. به صورتی که به وضوح مشاهده می کنیم، البته در کنار این باید عنوان کنم که اسپانسرهایی هم داشته ایم که با اینکه فروششان افزایش پیدا کرده، با این حال ناراضی بوده اند. اما در مجموع وقتی خودم پکیج را نگاه می کنم و آنالیز درست را انجام می دهم، می بینم که هنوز اسپانسرها راضی ترند؟

با خیلی از سلبریتی ها و اشخاص بزرگتری چه در حوزه اینستاگرام و چه در حوزه هنری اعم از بازیگران و خوانندگان کار می کنیم و آنها را در ماجراهایمان درگیر می کنیم . لایوهای خیلی حرفه ای تری برای مسابقات برگزار می کنیم. از سوی دیگر روی VIEW اسپانسرهای بیشتری کار می کنیم و بخصوص روی فروش اسپانسرها هم داریم تاکید می کنیم . در مجموع پکیج های تبلیغاتی مان را هر روز هدفمندتر، قوی تر و موثرتر برای اسپانسرها تولید می کنیم. از لحاظ قیمتی هم که دوستان می دانند که قیمت های بسیار اقتصادی تری را نسبت به بعضی رقبایمان که بعضا از روی خودمان کپی می کنند، داریم چون ما یکسری رقیب داریم  که برای آنها هم آرزوی موفقیت می کنیم. این را هم بگویم که کسانی که می خواهند اسپانسر شوند مسیرشان کاملا مشخص است . یا به پیج ما در اینستاگرام ما به آدرس(ALIHASANIVIP) می توانند دایرکت بدهند یا به شماره تلفن های مجموعه ما که 09121250555 می باشد از طریق واتس آپ و اس ام اس می توانند پیام بدهند و از این طریق شرایط اسپانسری را می توانند سوال کنند. داریم به سمتی از تبلیغات می رویم که کسانی که اسپانسر مجموعه علی حسنی می شوند با توجه به پولی که هزینه می کنند تبلیغات تضمینی برایشان انجام می شود، یعنی صد در صد آن پولی که هزینه می کنند چندین برابرش به آنها برگردانده می شود .

۲۱۲۱

کد خبر 1457609