​استعلام کرونا برای مسافران ناوگان عمومی جاده ای

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل گفت:با هدف مقابله با شیوع ویروس کرونا بلیط مسافران اتوبوس ها پس از استعلام کد ملی و اطمینان از سلامت آنها صادر می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، کلیم اله وثوقـی در بازدید از پایانه مسافری اردبیل افزود: وضعیت سلامت مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از استعلام و در صورت سالم بودن بلیط صادر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد :مسئولان شرکت های مسافربری قبل از صدور بلیط باید وضعیت کرونای مسافر را از طریق ارسال کدملی وی به سامانه سروا (سازمان فنی اطلاعات ایران) استعلام کنند.

وثوقی تصریح کرد: پیرو مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، از امروز ۳ آذر تا اطلاع ثانوی ارائه هرگونه خدمات مسافرتی به افرادی که مبتلا به این بیماری باشند و دوره قرنطینه را رعایت نکنند ممنوع است.

 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اردبیل با اشاره به اجرای دقیق طرح فاصله گذاری اجتماعی در کلیه پایانه های مسافری استان افزود: گندزدایی و ضد عفونی ترمینال ها و ناوگان های عمومی مسافربری استان اردبیل تا شکست کامل این ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.

وثوقی بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط شرکت های حمل ونقل و استفاده مسافران از ماسک تاکید کرد و از فعالیت ۵۴ شرکت حمل ونقل مسافر با هزارو ۱۱۰ دستگاه ناوگان در استان اردبیــل خبر داد.

46

کد خبر 1459135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =