۹۷درصد اصناف قزوین محدودیت‌های کرونایی را رعایت کردند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت:۹۷درصد اصناف قزوین محدودیت‌های کرونایی را رعایت کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هوشنگ محمدی گراوند، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین  گفت: تاکنون ۹۷درصد اصناف و واحدهای عرضه کالا در استان محدودیت‌های کرونایی اعمال شده را رعایت کرده‌اند.  
مدیر کل تعزیرات حکومنی استان قزوین  افزود: اصناف قزوین همکاری مناسبی را با ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و تعزیرات حکومتی به عنوان یکی از دستگاه های عضو این ستاد داشته اند.
او اظهار کرد: گزارش گشت های تعزیرات حکومتی از بازدیدهای میدانی انجام شده در سطح شهرها نشان می دهد ۹۷درصد اصناف استان محدودیت های اعلام شده از جمله تعطیلی بسته به گروه شغلی و یا فعالیت در ساعات تعیین شده را رعایت کرده اند.
این مقام مسئول همچنین گفت: واحدهای صنفی که محدودیت ها را رعایت نکرده نیز جریمه شده و در صورت تکرار تخلف پلمب در انتظار آنهاست.
محمدی افزود: گشت های مشترک تعزیرات برای رعایت محدودیت ها از سوی اصناف به طور مستمر در حال انجام است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین در خصوص برخورد با گران فروشی مرغ نیز اظهار کرد: گشت های تعزیرات با واحدهای گران فروش برخورد می کنند البته براساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی، مشکلی در خصوص جوجه ریزی و تولید گوشت سفید در استان وجود ندارد و افزایش قیمت ایجاد شده به دلیل مسائل مربوط به ترخیص نهاده ها از گمرک و تاخیر در توزیع بین مرغداری های کشور بوده بنابراین با حل این مساله به نظر می رسد قیمت مرغ به نرخ هفته های پیش یا نزدیک به این میزان بازگردد.

46

کد خبر 1459509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =