کارآفرینان، فرماندهان عرصه دفاع اقتصادی هستند

استاندار قزوین گفت: امروز کارآفرینان و تولیدکنندگان نقش مهمی در دفاع از مملکت و مردم ایفا می‌کنند و ما موظف هستیم به عنوان یگان پشتیبان، حمایت جدی از آنها داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی‌پور، استاندار قزوین در سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان که در استانداری قزوین برگزار شد، گفت: تجلیل از کارآفرینی و تولید، تجلیل از ارزش بزرگ مملکت داری و ساختن و توسعه است که این تجلیل به نیابت از ده‌ها کارآفرین استان انجام می‌شود.
او گفت: مدیران استان، امروز همه درک کرده‌اند که خدمتگزار صدیقی برای همه مردم به ویژه تولیدکنندگان و کارآفرینان هستند و باید دست به دست هم بدهیم تا از این پیچ تاریخی و شرایط سخت اقتصادی با موفقیت عبور کنیم.
استاندار قزوین با بیان اینکه امروز جنگ، جنگ اقتصادی است، افزود: دشمنان همه ظرفیت‌ها را برای آسیب به اقتصاد کشور بسیج کرده‌اند و سخت‌ترین شرایط بر مردم ما امروز در حوزه‌های اقتصاد می‌گذرد.
 جمالی پور بیان کرد: در این شرایط، تولیدکنندگان و کارآفرینان، فرماندهان و سربازان عرصه دفاع اقتصادی هستند و جایگاه بسیار وارسته و والایی در جامعه برای آنها متصور است.
استاندار قزوین افزود: اگر دیروز سربازان و افسران در جبهه نظامی نقش ایفا می‌کردند امروز کارآفرینان و فعالان اقتصادی این نقش مهم را در دفاع از مملکت و مردم ایفا می‌کنند و باید قدردان زحمات و تلاش‌های آنها باشیم.

46

کد خبر 1459512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =