۴۵ تیم بازرسی برای نظارت بر نانوایی‌ها در ارومیه

فرماندار ارومیه گفت: برخورد قانونی با نانوایی های متخلف جدی خواهد بود و در این راستا ۴۵ تیم بازرسی در حال نظارت هستند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، جلسه هماهنگی و مدیریت فرماندهی واحد نظارت بر توزیع آرد و نان در سطح شهرستان با حضور فرماندار ارومیه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

علیرضا ملامحمدی‌زاده در این جلسه با تاکید بر رفع مشکل توزیع نان طی چند روز آینده، تصریح کرد: در پی دستور مقام عالی استان در اوایل هفته جاری مبنی بر فرماندهی واحد نظارت بر توزیع آرد و پخت نان در نانوایی ها توسط فرمانداری ارومیه، از امروز نظارت بر توزیع آرد و نان که متشکل از کارکنان فرمانداری، اداره صنعت و معدن و نیز اداره غله می باشد، تشدید شده است.

فرماندار ارومیه با اعلام اینکه ۴۵ تیم بازرسی از امروز بر نانوایی های سطح شهرستان نظارت خواهند داشت، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در نانوایی ها، به شماره تلفن های ۱۳۵ تعزیرات و ۱۲۴ بازرسی و نظارت سازمان صمت گزارش دهند.

وی با تاکید بر اینکه برخورد قانونی با نانوایی های متخلف جدی خواهد بود، افزود: هیچگونه مشکل یا کمبودی درخصوص تخصیص آرد به نانوایی ها وجود ندارد و با هرگونه کم فروشی نان و فروش آرد یارانه ای توسط نانوایی ها برخورد قانونی خواهد شد.

ملامحمدی زاده با اشاره به مشکلاتی که برای مردم در تامین نان به وجود آمده، اظهار داشت: از مردم ارومیه بابت مشکلی که در توزیع نان به وجود آمده، عذرخواهی می کنم و امیدوارم دیگر شاهد مشکلی در این حوزه نباشیم.

48

کد خبر 1459520

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =