چرا روزی که فخری زاده نشان لیاقت گرفت تصویر او منتشر نشد؟

ایرنا نوشت: همان روز که در تالار اجلاس سران مراسم باشکوهی برای قدرشناسی از افتخارآفرینان برجام برگزار شد، دکتر محسن فخری‌زاده نیز از رییس‌جمهور مدال گرفت اما به دلیل رعایت حیطه‌بندی حفاظتی و امنیتی مربوط به آن شهید، هیچ‌کس تجلیل رییس‌جمهور را از او ندید.

رییس‌جمهور روحانی در جریان  تجلیل از افتخارآفرینان برجام، بیرون از سالن و دور از دید رسانه‌ها،  به چند شخصیت دیگر که در روند شکل‌گیری این توافقنامه و پیش از آن در توسعه و بالندگی صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای کشور نقش مؤثر ایفا کرده بودند، نشان خدمت اعطا کرد.
نخستین دانشمندی که از رئیس جمهوری نشان درجه‌ی دو خدمت گرفت، شهید دکتر محسن فخری‌زاده بود. فخر ایران این بار هم در بی‌نشانی، نشان خدمت گرفت. 
تصاویر قدردانی رییس جمهور از این شهید بزرگوار که به طور اختصاصی در اختیار خبرگزاری ایرنا  قرار گرفته برای اولین بار منتشر می‌شود.

310 310

کد خبر 1461688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 7
 • jjb IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
  8 14
  سناتور آمریکایی: کابینه بایدن جنگ طلب و طرفدار سیاست "تغییر رژیم" در خاورمیانه است رند پال: تونی بلینکن (وزیر خارجه دولت بایدن) باید توضیح دهد آیا حاضر است برای طرفداری از سیاست تغییر رژیم در عراق، لیبی و سوریه عذرخواهی کند؟ کابینه بایدن علاقه‌مند به لشکرکشی به سراسر جهان است
  • IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۱
   10 1
   لابد مرجع این خبر را هم می توانید ذکر کنید، یا این که از نوع خبرسازی های کیهان نشینان است؟