اعلام یک عرضه اولیه در روز چهارشنبه/ به هر کد سهامداری چقدر می‌رسد؟

روز چهارشنبه هفته جاری، عرضه اولیه سهام شرکت پتروشیمی بوعلی سینا در نماد بوعلی در بورس اوراق بهادار تهران انجام می‌شود.

به کژگزارش خبرآنلاین،‌ مدیر عملیات بازار بورس اوراق بهادار تهران اعلام کرد: چهارشنبه هفته جاری تعداد ۴۲۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت پتروشیمی بوعلی سینا به عنوان پانصد وهفتاد و هشتمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش "محصولات شیمیایی" گروه و طبقه "تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود" در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد " بوعلی " به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد. در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی حداکثر ۲۰۰  سهم در دامنه قیمتی ۳۹۳۶۰  ریال  تا  ۴۱۴۳۰ ریال تعلق می‌گیرد.

در روز چهارشنبه ۱۹ آذرماه، تعداد ۴۲۰ میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از سهام شرکت “پتروشیمی بوعلی سینا” به عنوان پانصد وهفتاد و هشتمین شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش “محصولات شیمیایی” گروه و طبقه “تولید مواد شیمیایی پایه به جز کود” در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد “بوعلی” به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.

در این عرضه اولیه هر کد بورسی می‌تواند حداکثر ۲۰۰ سهم در بازه قیمتی ۳،۹۳۶ تا ۴،۱۴۳ تومان معادل ۸۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری کند.

درصورت استقبال ۴/۵ میلیون نفری، به هر کد حدود ۷۰ سهم معادل ۲۹۰ هزار تومان تخصیص می‌یابد.

۲۲۳۲۲۴

کد خبر 1463593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =