سرقت دیوارهای صوتی پل‌صدر/ حناچی نامه شهروندان را پاسخ دهد

فارس نوشت: عضو شورای شهر تهران با اشاره به سرقت دیوارهای صوتی پل‌صدر گفت: ساکنین محدوده پل‌صدر نامه‌هایی به حناچی به دلیل مشکلات این پل نوشته‌اند که از ایشان درخواست دارم نامه مردم را بی‌پاسخ نگذارد.

احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره مشکلات پل‌صدر گفت: همزمان با ساخت این پل، بحث آلودگی صوتی و بصری برای ساکنین اطراف پل مطرح بود. 

وی گفت: در آن زمان گزارشی داشتیم مبنی بر اینکه اگر پنل‌ها یا دیوارهای عایق صوتی نصب شود، می‌تواند تا ۹۰ درصد آلودگی صوتی را کاهش دهد، ولی علی‌رغم نصب پنل‌های صوتی، انتظار لازم برای کاهش آلودگی صوتی برآورده نشد و از طرفی با مشکل سرقت پنل‌ها نیز مواجه شدیم. 

وی با اشاره به شاکی بودن ساکنان حوالی پل‌صدر گفت: راه‌حل جدیدی برای حل مشکلات ساکنین محدوده پل‌صدر ارائه نشده و پنل‌های صوتی به دلیل سرقت‌های ادامه‌دار عملا کارایی لازم را نداشته است. 

مسجدجامعی تصریح کرد: در سالهای قبل ادعا شده بود که اگر آسفالت پل متخلل باشد می‌تواند آلودگی صوتی را کاهش دهد که بررسی‌های فنی و اقتصادی انجام این کار را تأیید نکرده است. 

وی با اشاره به اینکه نامه مردم در زمینه مشکلات پل‌صدر بی‌جواب مانده است، گفت:‌از حناچی می‌خواهم به این موضوع رسیدگی کند و نامه‌ها را بدون جواب نگذارد.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1470328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =