نمایشگاه مجازی «شهید سلیمانی، چهره بین‌المللی مبارزه با تروریسم» طراحی شد

به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، از سوی رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، نمایشگاه مجازی «شهید سلیمانی، چهره بین‌المللی مبارزه با تروریسم»، طراحی و در قالب گالری‌های متنوع و مختلف ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایشگاه مجازی «شهید سلیمانی، چهره بین‌المللی مبارزه با تروریسم» با ۱۱۰ قطعه عکس، طراحی و برپا شد.

این نمایشگاه مجازی شامل بیش از ۱۱۰ قطعه عکسی است که در سال گذشته و چند روز پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در اولین نمایشگاه عکس با عنوان «سردار سلیمانی؛ چهره بین‌المللی مبارزه با تروریسم» از سوی رایزنی فرهنگی تهیه و به صورت فیزیکی برپا شده بود.

در این نمایشگاه، پس از ورود از طریق لینک https://b۲n.ir/۰۳۴۵۹۹ و فشردن دکمه ادامه و قبول، وارد نمایشگاه شده و امکان قدم زدن، تنظیم فاصله، حرکت در تالارها، بزرگ‌نمایی، تنظیم کیفیت نمایشگاه در بخش ابزارها و ... وجود دارد.

همچنین در ادامه اجرای برنامه‌های رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن، تهیه نماهنگ‌های ویژه این مناسبت، اینفوگرافی زندگی شهید سلیمانی و برگزاری سمینار تخصصی و مجازی «معرفی قهرمان ملی ایران، شهید سپهبد قاسم سلیمانی»، برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

کد خبر 1470336

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =