۸ نفر
۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
آقای دکتر اجازه ندهید به شما بگویند مهندس!

این روزها شایعات زیادی درباره وزارت ورزش و جوانان به گوش می‌رسد،شایعاتی که با نزدیک شدن به مجمع چند فدراسیون به بالاترین حد خودش رسیده است.

سلام آقای علی نژاد،سلام آقای علی نژاد.برای این دو بار سلام کردم که معمولا یکی در میان پاسخ می دهید.می دانیم سرتان شلوغ است و می دانیم هزار و یک جلسه دارید اما حتی رییس جمهور هم شب که می خواهد بخوابد نیم ساعت- یک ساعتی برای خودش وقت می گذارد!

نمی دانم در این چند روز اخبار را خوانده اید یا نه؟ هفته آینده انتخابات چند فدراسیون ورزشی برگزار می شود.چند فدراسیون مهم که مدت هاست با سرپرست اداره می شوند.

حرف زیاد است پشت سر وزارت خانه.کار به جایی رسیده که دیگر می آیند و از شما نقل قول مستقیم می کنند!اجازه هست یکی را بگویم؟مثلا همین دیروز پریروز بود که دوستی زنگ زد و گفت:«در جلسه تقدیر از دست اندرکاران ستاد کرونا بودیم.دکتر علی نژاد هم بود.»

گفتم خب؟گفت:«به دکتر گفتیم چرا انتخابات فدراسیون پزشکی ورزشی به سرانجام نمی رسد؟که دکتر گفته ما کارهای مان را کرده ایم.گزینه ها هم مشخص هستند و تکلیف روشن است!»

شخصا که باور نکردم آدم باهوشی مثل شما چنین حرف هایی بزند.یعنی چه که تکلیف روشن است؟من حرف آن دوست عزیز را باور نکردم و اصلا نمی خواهم باور هم کنم،برای اینکه مدام پیش خودم چرتکه می اندازم،سوابق شما رو مرور می کنم و لبخندی می زنم و می گویم:«نه بابا،دکتری که من می شناسم بعید است اینقدر خام و ناپخته رفتار کند!»مگر می شود معاون وزیر این مملکت در جایی که چند نفر هستند این طور نطق کند؟

نمی شود دکتر جان،نمی شود.از دیروز هر کسی زنگ زده همین را گفته ام.قول داده ام حتی اگر مهندسان مشغول به کار باشند معاون وزیر ورزش ما مهندس نیست که مهندسی کردن بلد باشد!او دکتر علی نژاد است که خودش از دل جامعه خبری به معاونی وزارت خانه رسیده و خودش می داند وقتی ما خبرنگاران از مهندسی حرف می زنیم از چه چیزی می گوییم.به شما اطمینان داریم آقای دکتر!

251 251

کد خبر 1471028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =