۰ نفر
۸ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۰۳:۳۰

روزنامه ایران نوشت:

اسرار قتل مرد جوان که قربانی دسیسه هولناک همسرش، خواهر خود و مرد غریبه‌ شده بود در تحقیقات ویژه پلیسی فاش شد.

صبح پنجشنبه - 18 فروردین - کارگر یک کارخانه در حاشیه اهواز به محل کارش می‌رفت که با جسد سوخته‌ای روبه‌رو شد. دقایقی بعد گروهی از کارآگاهان پلیس آگاهی خوزستان به همراه بازپرس جنایی خود را به محل حادثه رساندند. نخستین بررسی‌ها حاکی از آن بود مرد ناشناس در محل دیگری به قتل رسیده و سپس جسدش به آتش کشیده شده است. از پاهای قربانی هم خبری نبود. پس از بررسی‌های مقدماتی، جسد برای تعیین علت، زمان مرگ و شناسایی هویت قربانی به پزشکی قانونی منتقل شد. سپس تیمی از کارآگاهان به تحقیق برای افشای راز جنایت پرداختند. تحقیقات ادامه داشت که زن جوانی با مراجعه به پلیس راز جنایت را فاش کرد. «برادرم «امیر» معتاد بود و همیشه من و همسرش را کتک می‌زد.

به همین خاطر نقشه قتلش را طراحی کرده و شامگاه 17 فروردین با همدستی همسر برادرم و مرد غریبه‌ای «امیر» را کشته و جسدش را در حاشیه شهر به آتش کشیدیم. سرهنگ محسنی - رئیس پلیس آگاهی خوزستان - در این‌‌باره گفت: با اعتراف‌های زن جوان روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله‌ تازه‌ای شد و مأموران برای دستگیری «ساناز» - همسر مقتول - و مرد غریبه راهی خانه آنها شدند اما متهمان فرار کرده بودند. کارآگاهان پس از تجسس‌های گسترده، مخفیگاه زن و مرد جنایتکار را در خرمشهر شناسایی کرده و 28 فروردین هر دو را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.
اعتراف به جنایت
وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره آگاهی لب به اعتراف گشوده و جزئیات قتل مرد 28 ساله را فاش کردند. «ساناز» گفت: همسرم مرد بداخلاقی بود و کم کم رفتارهایش باعث شد در زندگی سرد شوم.چندی قبل نیز با مردی به نام «اشکان» آشنا شده و به خاطر دلبستگی به او تصمیم گرفتیم شوهرم را از سر راه زندگی آینده‌مان برداریم. ابتدا قصد داشتیم با انداختن «مارمولک» در غذایش او را از پا درآوریم. بعد هم با کمک خواهرشوهرم یک «مارمولک» گرفته و آن را در غذای شوهرم انداختیم، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. سه نفری جلسه‌ای تشکیل دادیم و قرار شد با کمک «اشکان» او را در یک درگیری صوری از پا درآوریم. به همین خاطر شب حادثه من در خانه را باز گذاشتم و بعد هم با شوهرم بر سر اعتیادش درگیر شدم. همان موقع «اشکان» وارد خانه شد و «امیر» را مقابل چشمان دو فرزندم با ضربه کارد از پا درآورد.می‌خواستیم جسد را داخل کمد مخفی کنیم اما به دلیل این که همسرم قدبلند بود با کلنگ پاهایش را قطع کرده و جسد را در خرابه‌ای به آتش کشیدیم. در ادامه پیکر همسرم را در کمد قرار دادیم تا شک برانگیز نباشد. البته کمد خالی را هم به خانه بازگرداندیم!به گفته رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان، در حال حاضر تحقیق برای کشف انگیزه خواهر مقتول برای شرکت در این جنایت ادامه دارد.

/56

کد خبر 147158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۳:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۸
  2 0
  واقعاً معلوم شد تحقیقات پلیسی باعث فاش شدن راز جنایت شده! طرف خودش رفته به پلیس گفته
 • حميد IR ۰۴:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۸
  1 0
  پناه بر خدا!