نصرتی: داوران با ما لج کرده اند! 

سرمربی پارس جنوبی جم ضمن انتقاد از عملکرد بازیکنانش، تصمیمات اشتباه داور را عامل اصلی باخت تیمش مقابل استقلال خوزستان دانست. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد نصرتی بعد از باخت یک بر صفر تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: امروز در حالی پا به این دیدار گذاشتیم که سه بازیکن اصلی خودمان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم اما به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف مطلع بودیم. بازی را خوب آغاز کردیم و کنترل میدان را نیز در اختیار داشتیم. 

وی افزود: نبود بازیکنان اصلی تیم مثل اکرامی و اوسانی روند تیمی ما را بهم ریخت و بازیکنان ما به خصوص با تجربه های تیم روز خوبی را سوری نکردند. 

نصرتی درباره بازی دفاعی حریف گفت: آنها برای کسب تساوی به جم آماده بودند و تمام دقایق بازی را به دفاع و ارائه بازی بسته روی آوردند و در نهایت روی تنها موقعیت شان در کل 90 دقیقه و البته اشتباه بازیکنان ما به گل رسیدند. 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با انتقاد از عملکرد بازیکنانش تصریح کرد: بازیکنان ما باید بدانند برای ماندن در کورس می بایست از تک تک فرصت هایی که نصیب شان می شود، نهایت بهره را ببرند. امروز تیم فرصت طلب نبود و علی رغم ایجاد موقعیت نتوانستیم از کنترلی که بر جریان بازی داشتیم، استفاده کنیم. 

نصرتی در مورد عملکرد داوری هم گفت: امروز ما میزبان بودیم اما داور با تصمیماتی می گرفت و سوت های زیادی که می زد، روند کار ما را مختل می کرد. نمی دانم چرا داوران با ما لج کرده اند. هدف ما مقصر قلمداد کردن داور نیست اما قضاوت ضعیف آنها در اکثر بازی ها ما را آزار می دهند.

256 251

کد خبر 1472929

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =