مهدی: بحث دوپینگ محرمانه است و دخالتی در آن نداریم

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ از اعلام برنامه دیدارهای معوقه و هفته‌های آتی لیگ برتر بعد از برگزاری دربی ۹۴ تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سهیل مهدی درباره دیدار فردای تیم‌های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: ما در این بازی میزبان دو تیم هستیم. امیدوارم هواداران از این بازی لذت ببرند و البته زودتر بتوانیم هواداران را در ورزشگاه روی سکوها ببینیم.

وی درباره برنامه‌های سازمان لیگ برای این بازی اشاره کرد: در دو بخش وظایف را لحاظ کرده‌ایم. بخش اول بحث اجتماعی و فرهنگی است و باید انجام وظیفه کنیم. در بحث فرهنگی تقدیر از شهدا را داریم که جزئیاتش را آقای بهمنی اطلاع‌رسانی می‌کند. سعی می‌کنیم در زمان مشخص شده بازی آغاز شود و پروتکل‌های لازم رعایت شود. این اطمینان را داریم که تیم‌ها در این مورد با ما همکاری می‌کنند. 

مسؤل برگزاری مسابقات درباره شایعاتی که مبنی بر دوپینگ یکی از بازیکنان استقلال مطرح شده است، گفت: اجازه دهید در این مورد که بحث پزشکی است، فدراسیون صحبت کند. هیچ وقت تست‌ها از قبل اعلام نمی‌شود و حتی خود ما در روز بازی نمی‌دانیم چه اتفاقی در بحث دوپینگ رخ می‌دهد. این موضوع محرمانه است و اگر دوستان تصمیم بگیرند، حضور پیدا کنند ما هم در خلال بازی متوجه می‌شویم. این روال قانون بحث مبارزه با دوپینگ است و اگر این اتفاق هم رخ دهد، مسئله جدیدی نیست و قبلاً هم اتفاق افتاده است. 

مهدی درباره زمان برگزاری دیدارهای معوقه خاطر نشان کرد: برنامه مسابقات بعد از دربی مشخص می‌شود. 

256 251

کد خبر 1474866

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =