باغ گردشگری صفاآباد قشم با ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح شد

پروژه احداث باغ بزرگ گردشگری صفاآباد واقع در روستای گورزین جزیره قشم با ۱۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری بخش خصوصی روز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۹ توسط حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران از طریق ویدیو کنفرانس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، احداث این مکان گردشگری که در راستای سیاست توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از طریق حمایت از بخش خصوصی صورت گرفته است، باعث ایجاد اشتغال برای ۴۰ نفر در زمان ساخت و ۱۸ نفر در بعد از بهره‌برداری شده است.
بر اساس این گزارش این باغ گردشگری که مجری آن شرکت ارتباط همراه پایدار قشم است در زمینی به  مساحت دو هزار و ۴۸۰مترمربع ساخته‌شده و با ۱۶ اتاق و ۵۴ تخت ظرفیت پذیرش افزون بر ۵۴ نفر گردشگر را دارد و می‌تواند نقش مؤثری در تأمین خدمات موردنیاز گردشگران جزیره ایفا نماید.
گفتنی است امروز پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه ۹۹ در جلسه  ویدیو کنفرانسی با حضور رییس جمهوری تعداد ۲۸ پروژه منطقه آزاد قشم در دو بخش دولتی و خصوصی بااعتبار ارزی ۲۴۰میلیون دلار و ریالی ۱۷هزار و ۴۳۰ میلیاردی در پنج صنعت نفت، گاز و انرژی، تولیدی، شیلاتی، عمرانی و گردشگری که برای جامعه محلی دو هزار و ۲۶۳فرصت شغلی ایجاد کرده، افتتاح شد.

48

کد خبر 1476284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =