برد سایپا بعد از 7 بازی و نفس سپاهان پشت سر استقلال

فارس نوشت: تیم‌های سایپا و سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر حریفان خود را شکست دادند و نساجی و ماشین سازی در دیدار معوقه هفته نهم به تساوی رضایت دادند.

در ادامه دیدارهای هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه بازی برگزار شد که سپاهان و سایپا حریف خود را شکست دادند و یک مسابقه هم با تساوی به اتمام رسید.

شاگردان ابراهیم صادقی در ورزشگاه شهید دستگردی درحالیکه تا دقیقه 4+90 مقابل ذوب‌ آهن با تساوی یک بر یک متوقف شده بودند در نهایت نتیجه را دو بر یک به سود خود تمام کردند تا پس از هفت بازی نخستین برد خود را به دست آورند.

با این تساوی نارنجی‌پوشان 13 امتیازی شده و به رتبه نهم صعود کردند و ذوب‌آهن بدون برد در لیگ برتر هم با 7 امتیاز در همان رده پانزدهم باقی ماند.

در ورزشگاه نقش جهان سپاهان تیم پیکان را 2 بر یک مغلوب کرد تا با این برد خانگی 19 امتیازی شده و در رتبه سوم قرار بگیرد. پیکان نیز با قبول این شکست در پله پنجم و امتیاز شانزده باقی ماند.

تیم‌های آلومینیوم و گل گهر هم با تساوی بدون گل رضایت دادند تا ​آلومینیوم با این مساوی 12 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به شهرخودرو به رده یازدهم صعود کرد.

در دیدار معوقه هفته نهم نیز بازی تیم‌های نساجی مازندران و ماشین سازی از ساعت 15 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

شاگردان فاضلی بعد از پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم دیگر موفق به پیروزی نشدند و بعد از این دیدار در یک بازی مقابل پرسپولیس و در دیدار امروز مقابل ماشین‌سازی (هر دو در قائمشهر) به تساوی رسیدند و در بقیه دیدارها متحمل شکست شدند. این تیم با این نتیجه 9 امتیازی شد و در رده چهاردهم جدول باقی ماند.

ماشین سازی با این تساوی خارج از خانه 4 امتیازی شد و همچنان در رده شانزدهم جدول باقی ماند.

بیشتر بخوانید: آقایی بهترین مدافع چپ شد؛ شجاع به کنعانی زادگان باخت

253 251

کد خبر 1476616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =