۱ نفر
۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
کشف ۲ انبار احتکار کالا در ارومیه

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: طی پایش و رصد انبارهای شهرستان ارومیه توسط بازرسان سازمان طی روزهای اخیر ۲ واحد انبار که اقدام به احتکار ۳۷ قلم کالای اساسی مورد نیاز مردم کرده بود کشف و ضبط شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ایرج مرندی گفت: طی پایش و رصد انبارهای شهرستان ارومیه توسط بازرسان سازمان طی روزهای اخیر ۲ واحد انبار که اقدام به احتکار ۳۷ قلم کالای اساسی مورد نیاز مردم کرده بود کشف و ضبط شد.

وی افزود: از این انبارها ۳۷ قلم کالای مورد نیاز مردم بخصوص ۱۵ تن انواع برنج هندی و پاکستانی، ۶ تن انواع روغن نباتی جامد و مایع واقلامی دیگر از مایحتاج روزمره مردم کشف و پرونده احتکار به ارزش بیش از ۳ میلیارد و ۴۶۸ میلیون ریال برای واحدهای مذکور تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع گردید.

مرندی تصریح کرد: طی سال جاری ۵۰ انبار احتکاری کشف و ضبط شده است که بعد از تشکیل پرونده احتکار کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ارزش بیش از ۶۶ میلیارد ریال جهت رسیدگی و صدور حکم نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارجاع داده شده است.

سرپرست معاونت نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان‌غربی خاطر نشان کرد: عمده کالاهای کشف شده طی سال جاری سیمان، روغن نباتی، برنج، لاستیک، خودرو و دیگر کالاهای مورد نیاز مردم می باشند.

همچنین مرندی عنوان کرد: یک انبار که اقدام به احتکار مقادیر زیادی روغن موتور خودرو کرده بود با تلاش بازرسان سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان‌غربی کشف و پرونده تخلف احتکار به ارزش بیش از یک میلیارد ریال تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

46

کد خبر 1476817

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =