انتقاد نماینده پیرانشهر و سردشت به صداوسیما

خانه ملت نوشت:نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: آقای علی عسگری ، چرا اجازه می‌دهید در برنامه‌های صدا و سیما به اقوام اصیل ایرانی توهین شود؟ مگر مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود نفرمودند که توهین به اقوام و مذاهب گوناگون در کشور خط قرمز نظام است؛ پس چرا به توصیه‌های حکیمانه رهبری عمل نمی‌کنید.

کمال حسین پور در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری خطاب به علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما گفت: نیک‌ می دانید کردها از اصیل‌ترین و قدیمی‌ترین اقوام ایرانی هستند، چرا در رسانه ملی که از بیت‌المال تأمین اعتبار می‌شود هر روز به اقوام اصیل ایرانی، کردها، لرها، بلوچ و ترکمن توهین می‌شود؟

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس ادامه داد: چرا اجازه می‌دهید در برنامه‌های صداوسیما به اقوام اصیل ایرانی توهین شود؟ مگر مقام معظم رهبری بارها در سخنان خود نفرمودند که توهین به اقوام و مذاهب گوناگون در کشور خط قرمز نظام است؛ پس چرا به توصیه‌های حکیمانه رهبری عمل نمی‌کنید.

وی تأکید کرد: لباس کردی، لباس غیرت، شهامت و مردانگی است. چگونه به خود اجازه می‌دهید به فرهنگ اصیل‌ترین قوم ایرانی توهین کنید، ما نمایندگان کرد به هیچ عنوان به هیچ فردی اجازه نمی‌دهیم این کار را انجام دهد، بنابراین لازم است در انتخاب مجریان و میهمانان برنامه صدا و سیما دقت کرده و از مردم غیور و انقلابی کرد معذرت‌خواهی کنید.

46

کد خبر 1477404

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =