همکاری شرکت‌های بزرگ هافمن و کوزو در ساخت ۳۸ هزار واحد مسکونی در ایران

شرکت کوزو سال‌هاست که وارد ایران شده و در پروژه ساخت مسکن مهر در شهرهایی مثل پردیس و پرند در اطراف تهران با وزارت مسکن و شهرسازی همکاری دارد. اما کوزو یازده سال است که در حال همکاری با یکی از بهترین و بزرگترین برندهای ساخت درب و پنجره‌ی UPVC در ایران یعنی هافمن هستند.

در طی این یازده سال همکاری موفقیت‌آمیز، دو شرکت توانسته‌اند ۳۸ هزار واحد مسکونی را آماده تحویل نمایند و در این واحدها از درب و پنجره‌هایی با کیفیت استفاده کنند. مسئله‌ای که کیفیت زندگی را در واحدهای مسکن مهر برای خانواده‌های ایرانی بالا برده و ضمنا توانسته در طول این سال‌ها باعث اشتغال مولد در بین جوانان سرزمین‌مان باشد. هافمن در کارخانه‌های خود در شهرهای تبریز و شهرکرد با بیش از ۷۰۰ نفر نیروی کار جوان همکاری دارد.

هافمن، پیشرو در کارآفرینی و ارتقای کیفیت

یکی از چشم‌اندازهای آقای حمیدیه مالک برند هافمن از ابتدا این بوده که بتواند برای جوانان سرزمینش کارآفرینی کند و با ساخت یک برند معتبر و قدرتمند اشتغال بخشی از جوانان ایران را تضمین نماید. در ابتدا هافمن با ۴۰ نفر نیروی کار و ۴ خط تولید اکسترودل فعالیت خود را شروع کرد و ظرفیت تولیدی برابر با ۳۰۰۰ تن در ماه داشت. هافمن با این میزان از تولید آرام آرام وارد بازار تولید پروفیل درب و پنجره شد و توانست سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر اما هافمن با تولیدی بیش از ۱۵ هزار تن در ماه و ۱۳ خط تولید به فعالیت می‌پردازد.

کیفیت پروفیل‌های UPVC هافمن

هافمن در طول این سال‌ها توانست کیفیت محصول خود را روز به روز بهبود ببخشد تا جایی که امروز وقتی شما از هافمن درب و پنجره UPVC خریداری می‌کنید کارشناسان این شرکت بعد از نصب محصول آن را تا ۲۵ سال برای‌تان گارانتی می‌کنند. این در حالی‌ست که حفظ کیفیت درب و پنجره UPVC در طول سال‌های عمر این محصول کار آسانی نیست؛ با توجه به اینکه در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و همواره در خطر تغییر رنگ، خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و خرابی‌های مختلف است. بنابراین هافمن طی یک روند مستمر توانسته کیفیت محصولات خود را به نقطه‌ای برساند که علاوه بر گارانتی ۲۵ ساله، رقابت موفقی با برندهای خارجی داشته باشد.

صادرات درب و پنجره UPVC

با توجه به موارد گفته شده در فوق، طبیعی است که هافمن در صادرات محصولات با کیفیت خود موفق بوده باشد. آنها تاکنون نظر مخاطب و مصرف‌کنندگانی از کشورهای عمان، افغانستان و… را به خود جلب کرده و وارد بازار این کشورها شده‌اند. یکی از مسائلی که باعث شده هافمن راحت‌تر به این مهم دستیابی داشته باشد این است که سرزمین پهناور ایران چهارفصل است و کیفیت محصولات هافمن در سرما و گرما و در آب و هواهای متنوع در اقلیم‌های مختلف ایران آزمون‌های کیفی خود را پس داده و موفق شده از این آزمون‌ها سربلند بیرون آید.

مزایای ویژه‌ی پروفیل هافمن

از جمله مزایایی که پروفیل هافمن از آن برخوردار است پشتیبانی و تحمل حمل شیشه ۲۴ میلیمتری است. ضخامت شیشه در پنجره‌های دوجداره و سه‌جداره تاثیر ویژه‌ای در افزایش کارایی محصول دارد. اما بسیاری از پروفیل‌های موجود در بازار توانایی تحمل و مهار وزن این شیشه‌ها و کل ساختار در و پنجره با وزن بالا را ندارند. اما پروفیل هافمن به گونه‌ای طراحی شده و پیشرفت کرده است که امکان ساپورت شیشه با این ضخامت و همچنین امکان مهار وزن کل ساختار درب و پنجره را دارد.

2121

کد خبر 1477457