تهیه بسته عیدانه ویژه مددجویان یزدی با مشارکت نیکوکاران

کمیته امداد استان یزد برای تهیه بسته عیدانه نقدی مددجویان تحت حمایت نیازمند همراهی و مشارکت خیران است تا در مدت زمان باقیمانه تا سال جدید اقدام موثری در زمینه بسته معیشتی شب عید نیازمندان به عمل آید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ مدیرکل کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه این نهاد در تلاش است با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود و منابع دولتی و کمک های مردمی نسبت به ارائه خدمت بهتر به نیازمندان اقدام کند، گفت: کمیته امداد استان یزد برای تهیه بسته عیدانه نقدی مددجویان تحت حمایت نیازمند همراهی و مشارکت خیران است تا در مدت زمان باقیمانه تا سال جدید اقدام موثری در زمینه تامین بسته معیشتی شب عید نیازمندان به عمل آورد.
محمد شجاعان افزود: یکی از اصلی‌ترین برنامه های این نهاد در آستانه سال جدید، برگزاری مراسم ملی، معنوی جشن نیکوکاری و راه اندازی شبکه نیکوکاری با هدف تامین بسته حمایتی و معیشتی برای خانواده های نیازمند است.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد ادامه داد: برای تحقق این هدف از ابتدای بهمن ماه سال جاری کد دستوری#۸۸۷۷* تلفن همراه به موضوع جشن نیکوکاری اختصاص داده شده است و نیکوکارانی که تمایل دارند در تهیه بسته نقدی عیدانه نیازمندان مشارکت کنند می توانند پس از وارد کردن کد دستوری گزینه یک(جشن نیکوکاری) را انتخاب وکد شهر و مبلغ مورد نظر را وارد و در این کار خداپسندانه سهیم شوند.
وی بیان کرد: این نهاد همچنین برای کمک به خانواده های نیازمند درشرایط بیماری کرونا و تامین اقلام بهداشتی ازجمله ماسک، موادضدعفونی کننده نیازمند همراهی و حمایت خیران و شرکت های تولید کننده  اقلام مورد نظر است.
شجاعان تصریح کرد: کمک های غیر نقدی نیز طبق نیازسنجی انجام شده از خانواده های تحت حمایت و نیازمند طبق سال های گذشته از طریق مشارکت خیران و نیکوکاران در قالب جشن نیکوکاری انجام می شود.
وی افزود: با توجه شیوع بیماری کرونا و عدم حضور فیزیکی دانش آموزان در مدارس، این نهاد برای دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی با هماهنگی آموزش و پرورش و مدیران مدارس از طریق سامانه شاد ( شبکه آموزش دانش آموزی)  نسبت به معرفی درگاه های  پرداخت غیرحضوری و شماره کارت های مجازی امداد به تلفن همراه اولیای دانش اموزان که در حین اموزش در کنار دانش اموزان هستند اقدام می کند تا در این رویداد ملی جشن نیکوکاری شرکت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآورشد: امسال نیز زنگ نیکوکاری در روز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه به صورت آنلاین و همزمان از طریق فضای مجازی به صدا در می آید و روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۴ و ۱۵ اسفندماه نیز این نهاد نسبت به دریافت کمک های مردمی از طریق پایگاه های اصلی و میعادگاه های نمازجمعه اقدام می کند.

48

کد خبر 1477862

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =