نصرتی: داوری های لیگ یک فاجعه است

سرمربی پارس جنوبی جم ضمن ابراز تاسف از عملکرد بازیکنانش در زدن ضربات آخر، تیمش را مقابل استقلال ملاثانی مستحق برد دانست. 

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد نصرتی بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال ملاثانی گفت: امروز در حالی پا به این دیدار گذاشتیم که روی سه امتیاز بازی خانگی مان حساب ویژه ای باز کرده بودیم. برایمان خیلی مهم بود که بازیکنان به لحاظ روحی روانی ریکاوری خوبی داشته باشند تا با تمرکز بیشتری به مسائل تاکتیکی بپردازند. برای همین در طول هفته روی این مسله خیلی کار کردیم. 

وی ادامه داد: با آنالیزی که در طول هفته انجام دادیم به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف مطلع بودیم. بازی را هم خیلی خوب آغاز کردیم و ولی خیلی زود غافلگیر شدیم و متاسفانه بازیکنان با تجربه ما که اتفاقا توقع بیشتری هم از آنها داریم، بد عمل کردند. 

نصرتی درباره روند بازی تیمش بعد از دریافت گفت: همه آنهایی که بازی را دیدند می توانند شهادت بدهند تیم حریف روی تک موقعیت خود در طول کل ۹۰ دقیقه به گل رسید و بازیکنان ما علی رغم ایجاد نزدیک به ۱۰ موقعیت صد در صد نتوانستند در زدن ضربات آخر موفق باشند. این مسله بسیار مهمی است که بازیکنان ما باید متوجه آن باشند. تا وقتی نرخ تبدیل موقعیت هایمان به گل کم باشد، نمی توانیم نتیجه دلخواه را کشی کنیم. 

سرمربی تیم پارس جنوبی جم با انتقاد از روند داوری ها در لیگ یک تصریح کرد: واقعا سطح داوری ها در لیگ یک فاجعه است. اشتباه داوری تنها به یک یا دو صحنه ختم نمی شود. داوران باید توانایی مدیریت و نظم دادن به بازی را داشته باشند. داور امروز با سوت های بی مورد خود بارها و بارها بازی را از جریان انداخت و اجازه نداد این دیدار روند طبیعی خودش را ادامه دهد. 

وی افزود: ما باید بدانند برای ماندن در کورس می‌بایست از تک تک فرصت هایی که نصیب شان می شود، نهایت بهره را ببرند. امروز تیم ما در ایجاد موقعیت های گل موفق بود اما نتوانستیم نتیجه دلخواه را بگیریم.

نصرتی در پایان خاطرنشان کرد: خیلی زود باید خودمان را آماده کنیم برای دیدار بعدی ولی باید یادمان باشد که سه امتیاز بازی به حساب تیمی واریز می شود که بتواند موقعیت های خود را به گل تبدیل کند. امیدوارم بازیکنان با تجربه ما هم خیلی زود به روند خوب خود برگردند و در مواقع حساس برای تیم عملکرد اثربخش داشته باشند.

256 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1482117

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =