اتاق رسانه سینمای ایران با توجه به برگزاری چهارمین جشنواره فیلم شهر اقدام به برپایی نشست‌های تخصصی با موضوع «شهر در آیینه سینما» و «شهری انسانی برای انسان شهری» در فرهنگسرای رسانه کرده است.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، این نشست‌ها  با هدف بررسی ابعاد موضوعی چهارمین جشنواره فیلم شهر و لزوم تولید آثاری فاخر با موضوعات شهری، برگزار می‌شود.

ششمین اتاق رسانه سینمای ایران نقش فیلم‌های سینمای ایران در تاثیرگذاری بر فرهنگ شهری و ارایه راهکارهای مناسب در زندگی شهروندان را با عنوان «شهر در آیینه سینما» مورد نقد و بررسی قرار خواهد داد.

این نشست سه‌شنبه 13 اردیبهشت با حضور مهمانان حمیدرضا صدر، علی معلم، منوچهر شاهسواری و امیر قادری (منتقد و کارشناس اتاق رسانه) برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره فیلم شهر به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف جلب مشارکت هنرمندان فیلمساز به شهر و موضوعات شهری با رویکرد محوری «شهری انسانی برای انسان شهری» و با عنایت به الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت، از 24 تا 29 اردیبهشت‌ماه به صورت رقابتی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در  ششمین جلسه اتاق رسانه سینمای ایران می توانند ساعت 15 الی 17 به فرهنگسرای رسانه واقع در میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز مراجعه کنند یا با شماره تلفن 88800613 تماس بگیرند.

5858

کد خبر 148237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =