رقابت جدی در تیم ملی والیبال برای یک پست

میزان نوشت؛ چهار مربی ایرانی باید برای حضور در کادر فنی تیم ملی والیبال با یکدیگر رقابت کنند.

پس از اینکه ولادیمیر آلکنو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد نام مربیان مختلفی برای دستیاری این مربی نامدار مظرح شد که در نهایت ۴ مربی لیگ برتری توسط فدراسیون والیبال انتخاب شدند. این مربیان محمدرضا تندروان، پیمان اکبری، سعید رضایی و رحمان محمدی‌راد هستند که به گفته محمدرضا داورزنی ۳ نفر از آنها همراه با تیم ملی والیبال به المپیک خواهند رفت.

هر چند با توجه به حضور توتولو روی نیمکت تیم ملی والیبال بعید است ۳ مربی ایرانی در کادر فنی تیم ملی حضور داشته باشند؛ اما به هر حال آن چیزی که مسلم است این ۴ مربی ایرانی باید برای اینکه جزو دستیاران آلکنو باشند با یکدیگر رقابت کنند. البته بهروز عطایی جدی‌ترین گزینه برای حضور در کادر فنی تیم ملی بود که این مربی انصراف خود را در این خصوص داد.

شنیده می‌شود با توجه به علاقه شخصی داورزنی به محمدی‌راد، این مربی شانس زیادی برای دستیاری آلکنو دارد. محمدی‌راد که پیشنهاد سرمربیگری تیم نوجوانان را نپذیرفته بود می‌تواند دومین حضور خود را در المپیک تجربه کند؛ هر چند انتخاب نهایی دستیاران ایرانی برای حضور در المپیک بر عهده آلکنو خواهد بود و او باید از بین این ۴ مربی دستیاران خود را انتخاب کند.

باید دید در نهایت کدام مربیان ایرانی می‌توانند راهی المپیک شوند؛ اما قطعا رقابت سختی بین این مربیان برای حضور در کادر فنی تیم ملی خواهد بود.

252 252

کد خبر 1482762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =