رئیس قوه قضاییه برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا می‌شود؟

غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز خود درباره شایبه نامزدی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سخنگوی قوه قضاییه در نشست امروز خود با سئوالی مواجه شد که از سوی یک خبرنگار به این صورت مطرح شد: سفرهای اخیر آیت الله رئیسی به عراق و دیدار با مسئولان بلندپایه آن کشور این شایبه را ایجاد کرده که ایشان قصد ورود به انتخابات ریاست جمهوری را دارد. آیا این تلقی درست است؟

اسماعیلی در پاسخ گفت: انجام خدمات موفقیت آمیز و تحول در دستگاه قضا از آغاز روزهای خدمت آیت الله رئیسی آغاز شده و ارتباطی به سفرهای اخیر ندارد. ایشان با برنامه تحول و جامع مسئولیت قوه قضاییه را قبول کردند و روند اقدامات ایشان مشخص و منطقی و به دور از فعالیتهای تبلیغاتی است.

سخنگوی قوه قضاییه تاکید کرد: در ارتباط با انتخابات که من و شما اطلاع داریم ایشان در دیدار با دانشجویان به این سئوال پاسخ دادند و اعلام کردند من به جز قوه قضاییه به مسئله و موضوع دیگری فکر نمی کنم. ما هم شاهد هستیم ایشان به صورت شبانه روزی و با وقت گذاری تمام، همه وقت، توان و انرژی خود را مصروف برنامه های قوه قضاییه می کنند. نه ایشان تا امروز نظر دیگری دارند و نه ما در قوه قضاییه رویکرد دیگری مشاهده کرده ایم.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1486919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =