آماده‌باش شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی برای طوفان و بارندگی

درپی پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر بروز طوفان و بارندگی، اکیپ‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی تا پایان هفته در آماده‌باش کامل هستند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، با توجه به پیش بینی‌های سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع طوفان، بارش برف و باران در استان طی روزهای آتی از امروز مورخ ۲۸ بهمن ماه تا آخر هفته جاری تمام اکیپ‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان جهت خدمات رسانی مطلوب در صورت بروز خسارات احتمالی در آماده باش کامل خواهند بود.
اکبر حسن‌بکلو مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان‌غربی در تشریح این خبر،گفت: با توجه به اخطار هواشناسی مبنی بر کاهش دما و احتمال بارندگی در روزهای آتی این هفته و احتمال بروز خسارات و حوادث احتمالی، تمامی تمهیدات لازم برای خدمات رسانی مطلوب در کوتاه‌ترین زمان توسط شرکت توزیع نیروی برق استان اندیشیده شده و از امروز تا پایان هفته جاری تمامی اکیپ‌های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق استان در حالت آماده باش خواهند بود.  
وی همچنین تاکید کرد: از تمامی مشترکین استان تقاضا می‌شود، در صورت بروز هر گونه نارسایی، ایجاد خسارت به شبکه برق و یا خاموشی احتمالی از طریق اپلیکیشن "برق من" و سایت شرکت به آدرس (اینجا)  نسبت به ثبت گزارش اقدام کنند.  
وی خاطرنشان کرد: با توجه به سرعت دسترسی، سهولت و صرفه جویی در وقت با استفاده از اپلیکیشن "برق من" ، حتی‌المقدور برای گزارش قطعی استفاده از این اپلیکیشن در اولویت قرار گیرد ضمن اینکه مرکز ۱۲۱ نیز آماده پاسخگویی به مردم شریف استان می باشد.

48 

کد خبر 1487030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =