نوید حرکت اساسی و نظام مند در مسیر آبادانی برای جمعیت ۱۰۰ هزار نفری چهارباغ را می دهیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: استان البرز براساس الگوی کشوری مبنی بر اتحاد و انسجام بین سران قوا تحت زعامت مقام معظم رهبری، مسیر توسعه و پیشرفت را طی می کند.

به گزارش خبرآنلاین البرز، شهبازی در مراسم افتتاح فرمانداری چهارباغ و معارفه نخستین فرماندار این شهرستان ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: تدبیر دولت و حمایت‌های وزیر کشور این شهرستان مستقل شد و گام دیگر در راستای انسجام و پیشرفت برداشته شد.
استاندار البرز با اشاره به اینکه از تلاش برای حرکت و توسعه در استان البرز لحظه ای غافل نشده‌ایم، ادامه داد: از تمامی افرادی که برای استقلال شهرستان چهارباغ تلاش کرده ‌اند ممنون هستیم و امیدواریم با آغاز فعالیت‌های ادارات این شهرستان به صورت مستقل مردم بتوانند راحت‌تر مطالبات خود را پیگیری کنند.
این مقام مسؤول با بیان اینکه عمران و آبادی در تمامی استان هدف ما است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم شاهد ارتقاء سایر بخش‌های استان باشیم که واقعا مستحق هستند.
شهبازی با بیان اینکه در شهرستان کرج بخش‌هایی وجود دارند که نیاز به ارتقاء دارند، افزود: سعی داریم با پیگیری‌های متعدد این هدف را اجرایی کنیم.
وی گفت: ارتقا بخش چهارباغ به شهرستان، گام بلندی در راستای ساماندهی و آبادانی این شهرستان محسوب می شود.
استاندار البرز افزود: چهارباغ حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و این جمع قابل توجه نیازمند برنامه ریزی منسجم و تمرکز اعتبارات در جهت بهبود وضعیت این منطقه است.
وی گفت: به طور قطع باید به گونه‌ای اقدام و عمل شود که ارتقا چهارباغ تنها در سطح تعویض تابلو نباشد بنابراین با اهتمام ویژه ای وارد میدان می شویم تا مردم شاهد تحولات لازم و ارتقا زیرساخت ها باشند.
در این مراسم قدرت الله شمیرانی بعنوان اولین فرماندار شهرستان تازه تاسیس چهارباغ رسماً معارفه شد.

48 

کد خبر 1487084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =