۰ نفر
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۵۷

کلایو اوون و آنیل کاپور در تریلر مالی «شهرها» به کارگردانی راجر دانلدسن بازی می‌کنند.

به گزارش خبرآنلاین، از «شهرها» به عنوان قصه‌ای عبرت‌انگیز درباره حسادت و بلندپروازی در ابعاد جهانی یاد شده که در آن سه خط داستانی در ماه‌‌هایی که شاخص «داو جونز» در بازار بورس نیویورک به اوج رسید، با هم یکی می‌شود.

یکی از این داستان‌ها درباره یک مدیر صندوق در نیویورک (کلایو اوون) است که همه چیز دارد - پول و قدرت - اما بیشتر می‌خواهد. داستان دیگر درمورد زوجی جوان در لندن است که تنها خواسته‌شان خرید یک خانه است، هدفی که به نظر قابل تحقق نیست. داستان سوم درباره پلیسی در بمبئی است که با فساد دلال‌های املاک و همکاران خودش در اداره پلیس که نقش یکی از آنها را آنیل کاپور بازی می‌کند، در حال مبارزه است.

دانلدسن فیلمنامه را از فیلمنامه‌ای با عنوان «شهرهای افراطی» نوشته گلن ویلاید اقتباس کرده است. قرار است فیلمبرداری ماه اکتبر آغاز شود و فیلمبرداری در لندن، بمبئی و نیویورک انجام می‌شود.

اوون 47 ساله فیلم «نخبگان آدمکش» را در مرحله پس از تولید دارد. این بازیگر بریتانیایی سال 2005 برای فیلم «نزدیک‌تر» نامزد اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل شد. «گاسفورد پارک»، «شاه آرتور»، «سین سیتی»، «فرزندان انسان»، «نفوذی» و «بین‌المللی» از دیگر فیلم‌های اوست.

کاپور یکی از چهره‌های شاخص سینمای هند است و تماشاگران بین‌المللی او را بیشتر با فیلم برنده اسکار «میلیونر زاغه‌نشین» می‌شناسند.

راجر دانلدسن متولد 1945 در استرالیا و سازنده فیلم‌هایی چون «بونتی»، «راه گریزی نیست»، «شن‌های سفید»، «گریز»، «گونه‌ها»، «قله دانته» و «سیزده روز» است.

هالیوود ریپورتر / 3 مه / ترجمه: علی افتخاری

5858

کد خبر 148721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =