آنیل کاپور پس از بازی در فصل هشتم سریال «24» حق ساخت نسخه هندی آن را خرید.

به گزارش خبرآنلاین، سریال هندی «24» قرار است از شبکه کالرز هند روی آنتن برود که 150 میلیون نفر بیننده دارد.

در نسخه هندی آنیل کاپور (که در فیلم برنده اسکار «میلیونر زاغه‌نشین» هم بازی کرده) نقش جک بائر (با بازی کیفر ساترلند در نسخه آمریکایی) را بازی می‌کند.
 
نسخه هندی تابستان سال 2013 روی آنتن می‌رود. کاپور درمورد نسخه هندی سریال گفت: «جک بائر هندی مدام بین خانواده و میهن در نوسان است. او یک پیشینه نظامی دارد و مضمون مجموعه مبارزه با تروریسم است. سریال بسیار واقعگرا است و منطبق با معیارهای جامعه هند. بخش قابل توجهی از مجموعه در لوکیشن‌های واقعی در بمبئی فیلمبرداری می‌شود، شهری که شاهد اتفاقات بسیاری بوده و قلب تجاری هند است. در برخی از صحنه‌ها صدها هزار نفر حضور خواهند داشت.»
 
فصل اول سریال را آبینای دئو کارگردانی می‌کند. او کارش را با ساخت کلیپ‌های تبلیغاتی شروع کرده و یکی از کارگردان‌های تحسین شده سینمای هند است. فیلمبرداری از ژانویه 2013 شروع می‌شود. فیلمنامه سریال را رنسیل دسیلوا می‌نویسد که شهرت بسیاری در بالیوود دارد. سریال نزدیک به 100 نفر بازیگر ثابت دارد.
 
بودجه سریال اعلام نشده، اما گفته می‌شود رقم آن بسیار زیاد است. شبکه کالرز با پخش برنامه‌های «استعداد هند» و نسخه‌های هندی «برادر بزرگ» و «عامل ترس» شهرت دارد.
 
هالیوود ریپورتر / 26 نوامبر / ترجمه: حسین عیدی‌زاده
58241
کد خبر 260254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =