۰ نفر
۱۹ آبان ۱۳۹۰ - ۲۳:۴۱

نسخه هندی سریال جاسوسی «24» با بازی آنیل کاپور در نقش اصلی ساخته می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، آنیل کاپور بازیگر فیلم اسکاربرده «میلیونر زاغه‌نشین» ساخته دنی بویل و بازیگر نقش عمر حسن، رئیس جمهور کشور خیالی کامستان در فصل هشتم سریال «24» است.

در این بازسازی او نقش جک بائر هندی را بازی می‌کند.
 
کاپور تهیه‌کننده سریال است و با کمپانی فاکس قرن بیستم برای حق تولید بازسازی به توافق رسیده است. گفته می‌شود ارزش این قرارداد 20 میلیون دلار است. کاپور در نسخه هندی جایگزین کیفر ساترلند می‌شود که برای هشت فصل نقش جک بائر را بازی می‌کرد.
 
ماریون ادواردز، نماینده فاکس قرن بیستم گفت: «کاپور وقتی به عنوان بازیگر مهمان در سریال حضور داشت اشتیاق بسیاری نشان داد. خوشحال هستیم که او می‌خواهد نسخه هندی این سریال را تولید کند. امیدوارم این سریال راه را برای پروژه‌های دیگر باز کند.»
 
کاپور هم درمورد سریال جدید گفت: «این اولین کار من در تلویزیون هند است و می‌خواهم استانداردهای یک سریال سطح بالا را در تلویزیون هند بازسازی کنم.»
 
این بازیگر هندی با اشاره به علاقه مردم هند به موضوع تروریسم گفت: «الان بهترین زمان برای ساخت سریال است، موضوع سریال خیلی خیلی برای مردم هند قابل لمس است.»
 
نسخه اصلی «24» ماجرای جک بائر یکی از اعضای سازمان ضد عملیات تروریستی بود که برای نجات مردم از هیچ کاری دریغ نمی‌کرد.
 

کاپور در نمایی از فصل هشتم «24»
 
فاکس درمورد علاقه ژاپن به بازسازی «24» نیز خبر داد، این کمپانی پیشتر حق ساخت نسخه روسی سریال‌های «فرار از زندان» و «چگونه با مادرت آشنا شدم» را فروخته بود و به زودی نسخه روسی «استخوان‌ها» هم از راه می‌رسد.
 
نام نسخه هندی فعلا «24: هند» است و با استخدام نویسندگان تولید آن وارد مرحله جدید می‌شود. کاپور قصد دارد سریال در سال 2012 روی آنتن برود، اما درگیری او در پروژه «ماموریت: غیرممکن - پروتکل شبح» احتمالا موجب تاخیر در تولید سریال می‌شود.
 
کاپور در انتها با اشاره به عادت مردم هند به سریال‌های آبکی خانوادگی گفت: «این سریال که جدی است و پرخرج تمام معادلات تلویزیون را تغییر می‌دهد.»
 
ورایتی / 9 نوامبر / ترجمه: حسین عیدی‌زاده
58241
کد خبر 184275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =