کسب ‌و کارهای فناورانه جوانان در قزوین شتاب می‌یابد

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین از اجرای برنامه شتابدهی کسب ‌و کارهای فناورانه جوانان در استان قزوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از  قزوین؛ عباس علایی مقدم، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری فی مابین با جهاد دانشگاهی استان از اجرای برنامه شتابدهی کسب‌وکارهای فناورانه جوانان در استان قزوین خبر داد.

این تفاهم نامه در راستای راه اندازی و راهبری مراکز نوآوری و شکوفایی (منش) با هدف شتاب دهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان به امضای علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین و پیله چی رئیس جهاد دانشگاهی استان قزوین رسید.

علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان در این باره اظهارکرد: طرح منش تاکنون در ۱۳استان کشور عملیاتی شده که استان قزوین هم در ردیف این استانها قرار دارد و امیدواریم بتوانیم به شکوفایی کسب و کارها و ایده های جوانان کمک کنیم.

او بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه تامین فضا، امکانات و تجهیزات آموزشی و نیروهای انسانی و مربی مورد نیاز در این طرح با جهاد دانشگاهی و هزینه های مربوط به برگزاری دوره های آموزشی توسط معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان تامین می شود.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: مدت این تفاهم نامه شش ماه است و جوانان ۱۸ تا ۳۵سال تحت پوشش خدمات این طرح قرار می گیرند.

شایان ذکر است هدف از این طرح برانگیختن، شناسایی و هدایت جوانان کارآفرین است و طرح شتابدهی کسب‌ و کارهای فناورانه جوانان در سه فاز ترویجی، نوآوری و شتابدهی انجام می شود.

46

کد خبر 1488682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =