برای خرید بدون گمرک از آمازون چه کار باید کرد؟

خرید از آمازون بدون گمرک یکی از موضوعاتی است که امروزه بسیاری از مردم به دنبال آن هستند. با افزایش خرید اینترنتی در ایران و جهان، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی بسیاری در سراسر جهان بوجود آمد. از میان همه آن ها شرکت آمازون که در سال 1995 تاسیس شد، به دلایل بسیاری شهرت جهانی پیدا کرده است.

آمازون در حال حاضر در راس پرفروش ترین سایت های فروشگاهی جهان است. مردم ما در ایران نیز از جمله خریداران این شرکت هستند. اما خرید از آمازون بدون گمرک چیز دیگری است که همه به دنبال آن هستند اما با توجه به تحریم های صورت گرفته در سال های اخیر از طرف کشور آمریکا بسیاری از مردم ما در ایران دیگر قادر به خرید مستقیم از سایت آمازون نیستند. در حال حاضر در ایران روش های مختلفی برای خرید از سایت آمازون وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. راهنمای کامل خرید از آمازون را در نیازیتو بررسی کنید تا به تمام پرسش های شما پاسخ داده شود.

چگونه می توان از سایت آمازون در ایران خرید کرد؟

با توجه به شرایط پیش آمده درکشورما، مردم دیگر نمی توانند خودشان به سایت آمازون مراجعه کرده و ثبت سفارش کنند، چرا که پرداخت در این سایت امکان پذیر نیست و از طرفی مردم شرکت آمازون هیچ بسته ای را به ایران ارسال نمی کند. با توجه به این موضوع امروزه شرکت های واسطه ای وجود دارد که می توان جهت خرید از آمازون بدون گمرک از طریق این شرکت ها اقدام کرد. شرکت های واسطه دارای یک دفتر کاری در آمریکا و یک دفتر کاری در ایران هستند و به این طریق می توانند تحریم های آمریکا را دور بزنند.

خرید از سایت آمازون بدون واسطه

اگر مایل هستید که از سایت آمازون بدون هیچ واسطه ای خریداری کنید باید بگوییم که این امر امکان ندارد چرا که تحریم ها اجازه نمی دهد که خریدتان به دستتان برسد. بنابراین برای اینکه بتوانید بدون کمک گرفتن از شرکت های واسطه خرید خود را انجام دهید باید از یک فرد مطمئن در خارج از کشور بخواهید که برای شما گیفت کارت شرکت آمازون را تهیه کنید. و سپس در ایران به نام و مشخصات همان فرد سفارشتان را در سایت آمازون ثبت کنید. به این ترتیب تمام خرید های شما برای آشنای شما ارسال می شود و او می تواند از همان کشور آن را برای شما ارسال کند.

خرید بدون گمرک با کمک شرکت های واسطه

شرکت های واسطه در حقیقت سایت هایی دارند که شما می توانید از طریق آن محصول مدنظرتان را انتخاب کنید. این سایت ها  سپس با محاسبه وزن و مقدار محصول و همچنین درصد خودشان قیمت نهایی شده محصول را به شما اعلام کنند. البته این سایت ها در حالت عادی خرید شما را همراه با پرداخت گمرک محاسبه کنند. اما برخی از آن ها نیز می توانند محصول مدنظرتان را به روش های مختلفی بدون پرداخت گمرک وارد کشور کنند.

برای خرید بدون گمرک از آمازون چه کار باید کرد؟

مراحل خرید از آمازون با کمک شرکت های واسطه

برای خرید از آمازون از طریق شرکت های واسطه در ایران باید چند مرحله تا ثبت سفارش در این سایت ها گذراند. در زیر مراحل پرداخت و ثبت سفارش در آمازون از طریق شرکتهای واسطه را نام می بریم.

1. ابتدا لینک محصول موردنظرتان را از سایت آمازون کپی کرده و در سایت واسطه قرار دهید. این سایت می تواند قیمت نهایی محصول را برای شما محاسبه کند.

2. در مرحله دوم سایت آمازون هزینه های دریافت محصول در کشور  مربوطه را نمایش می دهد. این هزینه در بیشتر موارد رایگان است. این هزینه معمولا با توجه به هزینه محصول در نظر گرفته می شود.

3. شرکت مورد نظر بعد از بررسی محصول، ون و حجم محصول را مشخص کرده و هزینه پست به ایران را محاسبه می کند.

4. مرحله بعد محاسبه هزینه های گمرکی بر اساس مشخصات فیزیکی کالا و نوع آن، ارزیابی و محاسبه می شود.

5. این مرحله جهت محاسبه هزینه های پست و ارسال در داخل کشور است که برخی از این سایت ها این هزینه را دریافت نمی کنند و حمل و نقل داخل کشور در آن ها رایگان است.

6. در آخر هزینه نهایی و پرداختی سفارش دهنده نمایش داده می شود و با پرداخت آن سفارش شما ثبت خواهد شد.

خرید از آمازون امارات و ترکیه

یکی دیگر از روش های خرید از آمازون، خرید از شعبه های امارات و ترکیه است. همانطور که می دانید آمازون شرکت بسیار بزرگی است و دارای شعب زیادی در بسیاری از کشورهای جهان است. از جمله این کشور ها می توان به آمازون امارات و ترکیه اشاره کرد. این دو فروشگاه یا سایت معتبر، بیشتر محصولات شرکت آمازون را عرضه می کنند و تخفیفات خوبی را در طول سال به مناسبت های مختلف به خریداران می دهند.

جمع بندی

خرید اینترنتی آن هم از بهترین سایت های جهان به شما این امکان را می دهد که به محصولات متنوع جهانی دسترسی داشته باشید. خرید از سایت آمازون در ایران ینز با وجود تحریم ها از طریق شرکت های واسطه امکان پذیر است. چنانچه قصد خرید از سایت آمازون را دارید باید از طریق سایت های واسطه معتبر اقدام کنید. سایت نیازیتو مراجعه تمامی سایت های معتبر در هر زمینه ای که نیاز شما است را معرفی می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت  niazito.com سایت های معتبر واسطه خرید از آمازون بدون گمرک را بشناسید و در صورت نیاز با مراجعه به هر کدام از این سایت ها سفارشات خود را ثبت کنید.

2121

کد خبر 1488926