اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته/شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان اصفهان نسبت به افزایش موارد جهش یافته در استان هشدار داد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر شهرضا به وضعیت نارنجی رسیده است و با توجه به قدرت بسیار زیاد سرایت ویروس جهش یافته احتمال افزایش یک باره ابتلا به کرونا دور از انتظار نیست.

وی افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک بیش از پیش ضرورت دارد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۲۳۲ بیمار مشکوک به کرونا ۱۷۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۶۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۸۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۳۸۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۶۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر ۹ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۴ نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

48

کد خبر 1490248

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =