فاجعه خوزستان در کمین اصفهان/موارد جهش یافته کرونا در حال افزایش است

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شرایط حساسی در استان اصفهان حاکم شده است و مواردی از شناسایی موارد کرونای جهش یافته وجود دارد اما امیدواریم شرایطی مانند استان خوزستان در اصفهان اتفاق نیفتد.

آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین اظهار داشت: شرایط حساسی در استان اصفهان حاکم شده است و مواردی از شناسایی موارد کرونای جهش یافته وجود دارد؛ امیدوارم شرایطی مانند استان خوزستان در اصفهان اتفاق نیفتد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از دو هزار و ۲۹۹ بیمار مشکوک به کرونا ۳۱۷ مورد قطعی مبتلا شناسایی شد و ۸۶ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر۹۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۴۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۶۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر سه بیمار مشکوک و قطعی به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته یک  نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

48

کد خبر 1491744

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =