دیدار مدیرعامل شرکت توزیع برق استان با خانواده شهید همکار

در آستانه ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان به صورت مجازی با خانواده شهید اسفنجانی، از شهدای منتسب به کارکنان این شرکت دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سید محمد موسوی زاده در این دیدار تصویری با بیان این که فلسفه و اصل موضوع این است که به یاد ایثارگران باشیم گفت: نکوداشت نام و خاطره شهدای والامقام همواره باید به نحوی شایسته انجام شود.

وی با اشاره به این که هر عزت و اقتداری که نظام اسلامی دارد و توسعه که پیدا کرده، در وحله اول به برکت خون شهدا و ایثارگری آن بزرگواران است افزود: قطعاً صبر و بردباری و متانت خانواده شهدا هم در همه توفیقات نقش مستقیم و بی بدیل داشته و می بایست این ارزش ها را قدر بدانیم.

وی تصریح کرد: وظیفه ما این است که در صحنه عمل، با رفتارمان و خدمت شایسته تر به مردم، این فرهنگ غنی دینی و اسلامی و ایثار و شهادت را که مایه اصلی پیروزی انقلاب و جنگ و افتخار جمهوری اسلامی ایران است را حفظ کنیم.

گفتنی است: در خاتمه این دیدار، لوح تقدیر و هدیه ای از سوی این شرکت به خانواده معظم این شهید گرانقدر اعطا شد.

یادآور می شود: شهید حمیدرضا اسفنجانی در تاریخ ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۴۸ متولد شده و در روز ۲۲ اسفند سال ۱۳۶۵ در منطقه عملیات شلمچه به درجه رفیع شهادت نایل آمده است.

خاطرنشان می سازد: این دیدار تصویری با حضور مسئول سازمان بسیج کارمندان استان، معاون سپاه ناحیه سمنان و فرمانده پایگاه * بسیج نور و مشاور امور ایثارگران و امور زنان و خانواده شرکت توزیع برق استان سمنان همراه بود.

46

کد خبر 1494016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =