اعزام تیم پتانک کارگران استان به مسابقات جهانی ایتالیا

مجمع عمومی هیئت ورزش کارگری استان با حضور اعضاء و بیژن شفیع‌خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه به علت شیوع ویروس کرونا و تعطیلی باشگاه ها و مراکز ورزش کارگری، هیئت ها دچار ضرر و زیان شده اند افزود: تغییر در سبک زندگی و ورزش در ایام کرونا امری ضروری است. زندگی و ورزش تعطیل بردار نیست و ما باید شیوه های استفاده از آنها را تغییر دهیم.
وی گفت: خوشبختانه در دوران کرونا به خصوص در کارگاه های بزرگ تولیدی شاهد کمترین مبتلا به کرونا بوده ایم.
تشکری با اشاره به اینکه قطعا دوری از ورزش در این ایام باعث شده سیستم بدن نیازمند تقویت و بالابردن ایمنی باشد تصریح کرد: در سال جاری پویش دوشنبه های ورزش کارگری توسط واحدهای تولیدی استان برگزار شد. سعی شد در مناسبت های مختلف، مسابقات گوناگون ورزشی از طریق فضای مجازی برگزار کنیم و از این طریق شادی و نشاط را در بین جامعه کارگر رونق بخشیم.
سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اضافه نمود: در رشته های ورزشی گوناگون تیم ها را به مسابقات کشوری اعزام کردیم. تیم ورزش کارگری استان یزد به مسابقات جهانی «پتانک» که در کشور ایتالیا برگزار می شود اعزام می شود.
وی اضافه نمود: ورزش های حوزه کارگری به مانند حوزه ورزش و جوانان وسیع است و تمامی رشته های ورزشی را در بر می گیرد. در سال جدید در این زمینه برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است که به امید خدا و با کاهش کرونا سریعا تبلیغات را در دستور کار قرار می دهیم.
در ابتدای مجمع جمال تقی نژاد رئیس هیئت ورزش کارگری استان گزارش عملکرد هیئت در سال ۹۸ و ۹۹ ارائه کرد. سپس گزارش مالی توسط خزانه‌دار هیئت ارائه شد که مورد تایید و تصویب اعضای مجمع قرار گرفت.
در این نشست شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان و برخی از مسئولین دیگر نیز حضور داشتند.
مجمع عمومی هیئت ورزش کارگری استان با حضور اعضاء و بیژن شفیع‌خراسانی نائب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور برگزار شد. در رشته های ورزشی گوناگون تیم ها را به مسابقات کشوری اعزام کردیم. تیم ورزش کارگری استان یزد به مسابقات جهانی «پتانک» که در کشور ایتالیا برگزار می شود اعزام می شود.

46

کد خبر 1495438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =