پیش بینی میرسلیم از شانس اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: احتمال موفقیت اصلاح‌طلبان اندک است مگر این که تفرقه و تشتت شدید در بین اصولگرایان رخ بدهد. درصورتی که اصولگرایان اتحاد خود را حفظ کنند پیروزی شان قطعی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مصطفی میرسلیم، نماینده مردم تهران درباره احتمال پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ گفت: در حال حاضر زمام دولت در اختیار اصلاح طلبان است و عملکرد نامناسب دولت به حیثیت آنها لطمه زیادی زده است و شاهد آن، مطالبات فراوانی است که مردم از روی استیصال برای نمایندگانشان، تقریبا بدون استثنا، مطرح می کنند؛ بنابراین احتمال موفقیت اصلاح‌طلبان اندک است مگر این که تفرقه و تشتت شدید در بین اصولگرایان رخ بدهد. درصورتی که اصولگرایان اتحاد خود را حفظ کنند پیروزی شان قطعی است.


>>>> بیشتر بخوانید؛

>>>> میرسلیم: اصولگراها وارد رقابت تخریبی شده اند/ شانس اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰ کم است


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان پیروزی  اصولگرایان در انتخابات مجلس را مبنای پیروزی در ۱۴۰۰ گرفت یا خوش خیالی سیاسی است؟ عنوان کرد: البته هر انتخاباتی ویژگیهای خود را دارد و نمی توان نتایج یک انتخابات را به دیگر انتخابات تعمیم داد ولی یادآوری می کنم شرایطی که موجب پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس یازدهم شد، به صورت حادتری در سال جاری به ضرر اصلاح طلبان ادامه یافته است، بنابر این بی اعتمادی به اصلاح طلبان قطعی است ولی این به مفهوم رغبت بی چون و چرا به سمت اصولگرایان نیست.

۲۷۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1495950

برچسب‌ها