وقتی داریوش فرهنگ می‌خواست مهدی هاشمی را ممنوع‌التصویر کند

مهدی هاشمی در «هم‌رفیقِ» شهاب حسینی از خاطره بالاگرفتن دعوایش با داریوش فرهنگ هنگام بازی در «دو فیلم با یک بلیت» گفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی هاشمی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون مهمان برنامه «هم‌رفیقِ» شهاب حسینی شد. او با ذکر خاطره‌ای از داریوش فرهنگ در فیلم سینمایی «دو فیلم با یک بلیت» از صمیمیت خود با این کارگردان و بازیگر گفت. 

مهدی هاشمی گفت: «خاطره‌ای از داریوش فرهنگ بگویم. «دو فیلم با یک بلیت» را دیده‌اید؟ فیلمی مفرح که او کارگردانش بود و من نقش اولش. قبل از شروعش، خاطرم نیست به چه علتی سر دستمزد یا چیزی در همین مایه‌ها، دعوایمان شد! دوستان خیلی صمیمی برای این که صمیمیت‌شان ثابت شود با هم دعوا هم می‌کنند و آن‌ها که دعوا نمی‌کنند خیلی صمیمی نیستند!»

او ادامه داد: «دعوا بالا و بالاتر گرفت و من گفتم داریوش این‌طور باشد، من بازی نمی‌کنم. گفت باید بازی کنی! گفتم نمی‌کنم! گفت بازیگر دیگری می‌آورم. گفتم هیچ بازیگری نمی‌تواند این نقش را بهتر از من بازی کند. برو پیدا کن! گفت بازی نکنی می‌روم ارشاد و ممنوع‌التصویرت می‌کنم! گفتم بکن! من رفتم، خداحافظ! گفت خداحافظ، دیگر همدیگر را نمی‌بینیم. حالا فردا فیلمبرداری است. ۱۲ شب زنگ زد، گفت مهدی فردا ساعت ۵ صبح ماشین می‌آید دنبالت. گفتم بیاید و فیلمبرداری فردا شروع شد!» 

وقتی داریوش فرهنگ می‌خواست مهدی هاشمی را ممنوع‌التصویر کند
از راست: مهدی هاشمی و داریوش فرهنگ

۵۸۲۵۹

کد خبر 1498846

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • محمد IR ۱۷:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۶
    1 1
    سوالی از آقای فرهنگ دارم: خودتو چند فروختی استاد؟