۲۱ نفر
۱۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۷
ما که نفهمیدیم آقای صداوسیما؛ تبریک بابت گاندو۲ !

تقریبا مثل روز روشن بود که سریال در سریال است. یا به بیانی بهتر فیلم در فیلم است؛ جمعه شب و قسمت پایانی گاندو2 را عر ض می کنم.

یکهویی اعلام می شود قسمت پایانی سریال است در حالی که با توجه به داستان مشخص است گاندو2  به این زودی ها تمام شدنی نیست لااقل نه در سیزده قسمت. سناریو مشخص است؛ تهیه کننده سریال مصاحبه می کند و می گوید امشب قسمت پایانی سریال است و قسمت های بعدی پس از انتخابات ریاست جمهوری روی آنتن می رود.

او به روشنی به ملت کد می دهد که سریال تمام نشده اما به خاطر فشار دولت نمی توانند آن را پخش کنند؛ فشاری شاید خیالی که البته حسام الدین آشنا هم به آن اشاره می کند:« صریح باشید و بازی نکنید؛ بگویید چه کسی؛ از کجا و چه زمانی؛ در باره سانسور یا ممانعت از پخش کدام بخش از کدام سریال بر چه قسمتی از صدا و سیما فشار آورده‌است.»

سناریو شبکه سه هنوز تمام نشده؛ پس از گفته های تهیه کننده گاندو2 پخش سریال در موعد مقرر آغاز می شود. ابتدا نصف سریال پخش و طبق معمول هر شب آگهی های بازرگانی بین سریال روی آنتن است.

پس از پخش آگهی ها اما ادامه سریال گاندو2 پخش نمی شود و زیرنویس می شود که:«ادامه سریال گاندو2 تا دقایقی دیگر».

پخش آیتم هایی از سریال و بعدش مصاحبه حاجیلو با مردم درباره گاندو2 می خواهد به صورت غیر مستقیم پیام دهد که برای پخش 20 دقیقه پایانی سریال فشاری از ناحیه دولت ایجاد شده، همزمان مشاور مدیر شبکه ۳ از فشارهای گسترده به صداوسیما بابت پخش گاندو2 خبر می دهد و یک خبرگزاری هم با آب و تاب این گفته جناب مشاور مدیر شبکه سوم را بازتاب می دهد.

سریال مثلا تمام می شود اما پخش خلاصه قسمت های بعدی سریال در«آنچه در آینده خواهید دید» نشان می دهد گاندو2 تمام نشده بلکه دولت جلو پخش آن را گرفته تا مظلوم نمایی مورد نظر کامل و سناریو تکمیل شود.

این سناریو پایانی سریال نیمه تمام گاندو2 است که از قبل چیده شده بود.

صداوسیما پیروز این سناریو شد؟! لابد هیچ کس هم نفهمید! ما هم همینطور!

نکته: قبلا از تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی کشور اینجا قدردانی کرده ام.

کد خبر 1500736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 81
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • محمد IR ۰۷:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  واقعا این سریال ارزش دیدن داره؟!!!!!!!!!!!!!
  • IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
   97 52
   متاسفم براتون اخر سریال هم توقیف کردید. مگع نمیگید گاندو دروغه و تخیلی. خوب چرا میترسید....
 • ایرانی IR ۰۷:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  صدا و سیما با این رفتارها مدت هاست مرجعیت رسانه ای خود را از دست داده است. اما به علت انحصاری بودن اداره ی آن یا نمی داند و یا خودش را به خواب زده است که به هر حال تفاوتی در نتیجه ندارد.
 • FI ۰۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  صدا و سیما واقعا مایه ننگ این کشور است ،اسم سریال هم باید بو گندو میبود!
  • قاسم IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
   مایه ننگ تو هستی که با پرچم بیگانه اومدی!
 • حمید IR ۰۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  هرچی می تونید از این سریال بسوزید ، سریال رومتوقف کنید ولی جاسوس های دولت خائن روحانی و ظریف خائن رو فراموش نمی کنیم و هرکه با این خائن ها همراه باشه خائنه مثل شما
 • IR ۰۸:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  63 36
  یه چیزی هم از ننه عروس ....
 • IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
  76 30
  اخر سریال رو متوقف کردید. خوش به حالتون