اجرای ۱۵۸ پروژه عمرانی در شهرکرد؛ سازمان‌ها در تخصیص اعتبارات تلاش کنند

شهردار شهرکرد گفت: در سال جاری براساس بودجه ۴۱۰ میلیارد تومانی ۱۵۸ پروژه عمرانی در شهرکرد پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، بهادر عبدالغنی در جلسه شورای معاونین و مدیران شهرداری شهرکرد اظهارداشت: در سال جاری با توجه به بودجه ۴۱۰ میلیارد تومانی شهرداری ۱۵۸ پروژه عمرانی در شهر پیش‌بینی شده است.

وی افزود: واحد برنامه و بودجه مستندات و اطلاعات کامل پروژه‌ها را به سازمان‌ها ارسال نموده و سازمان‌ها و حوزه‌های مربوطه باید درخصوص تدوین و تحقق موافقت‌نامه اقدامات لازم را انجام دهند. 

شهردار شهرکرد با اشاره به شعار سال و تاکید بر تحقق «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها» بیان کرد: با انجام پروژه‌های متعدد و توسعه شهر می‌توانیم در راستای تحقق سیاست‌های شعار سال گام موثری برداریم و سازمان‌هایی که در تخصیص اعتبار پیشی بگیرند، طبیعی است که اعتبار مازاد به آن‌ها اختصاص خواهد یافت. 

عبدالغنی با اشاره به برنامه ۵ ساله و چشم‌انداز ۲۰ ساله شهرداری خاطرنشان کرد: با تهیه و تدوین این برنامه‌ها می‌توان نقشه راه مدیریت شهری را از امسال مشخص کرد و طی یک برنامه‌ زمانبندی اقدامات موثری را انجام دهیم. 

وی با بیان اینکه مستندسازی اقدامات سازمان‌ها و واحدهای مختلف باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: عملکرد شهرداری و سازمان‌های تابعه منتشر و در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد. 

عبدالصادق نجفی معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهرداری شهرکرد در ادامه جلسه بیان کرد: در قسمت امانی و پیمانی شهرداری پروژه‌های خوبی برای سال جاری پیش‌بینی شده است و در هر جلسه پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها بررسی و گزارش می‌شود. 

وی گفت: باید به گونه‌ای کارها انجام شود که رضایت مردم به حداکثر برسد و مانع‌زدایی‌ها را در انجام امورات در دستور کار قرار داده و یک امیدآفرینی در شهر ایجاد کنیم. 

اسماعیل زماندوست سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع در ادامه جلسه تصریح کرد: در سال جدید وصول مطالبات و برگزاری جلسات کمیسیون درآمد باید به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد و صرفه‌جویی در منابع را سرلوحه قرار دهیم. 

مرجان دادایی سرپرست معاونت معماری و شهرسازی شهرداری شهرکرد در ادامه بیان کرد: در راستای تهیه و تدوین هرچه سریع‌تر طرح جامع، اقدامات و رایزنی‌های لازم انجام شده است و امیدواریم امسال به نتیجه برسد. 

محمدرضا محمدیان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری شهرکرد در ادامه گفت: طرح تفکیک زباله از مبدأ، انتخاب شرکت خدمات شهری توانمند و اجرای شهرک بازیافت ازجمله برنامه‌های این معاونت است که امسال به صورت جدی در دستور کار قرار گرفته است.

46

کد خبر 1501145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =