پلیس شهر دیترویت آمریکا با گروه جدیدی از سارقان روبروست که تابحال برای شناسایی شان نشانه ای به دست نیاورده و تنها نام کلاه به سرهای دیوانه را برایشان انتخاب کرده است .

این گروه عده ای زن میان سال هستند که با کیف زنی ، سرقت و خرید با کارت اعتباری تقلبی امنیت را به خطر انداخته اند.پلیس بخاطر کثرت سرقتهای آنها ناچار به صدور اطلاعیه ای شده و هشدار داده این عده  به سادگی دست به سرقت کیفهای زنانه می زنند و با کارتهای اعتباری و چک ها تقلبی جنسهای گران قیمت می خرند. در تمامی تصاویری که از این زنان میان سال در  دوربین های مدار بسته  بانکها و فروشگاه ها وجود دارد ، آنها کلاه هایی برسر دارند وبا خونسردی کارشان راانجام می دهند . کیف ربایی معمولا در شهر جرم خیز دیترویت توسط جوانان و درخیابانهای خلوت صورت می گرفت اما این سارقان خونسرد در همه جا دست به این کار می زنند. لوک رایلی یکی از مقامات ارشد پلیس می گوید:«تابحال در تمام این مدت  سرقت های برنامه ریزی شده به این شیوه ندیده بودم.»

اولین مورد سرقت گروه مذکور در سال قبل گزارش شد و آخرین  سرقت هم درهفته گذشته بود . ارزش کلی اموال سرقت شده حدودا 500 هزار دلار تخمین زده می شود ودریک مورد به تنهایی آنها 200 هزار دلار از یک بانک سرقت کرده اند.به گفته ریلی حداقل شش زن در این باند حضور دارند وهر کدام وظیفه ای خاص را به عهده گرفته اند وبا مهارت کارشان را انجام می دهند .

تلگراف/9 می

56281

کد خبر 150185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =