حرف‌های جالب مربی تیم‌ملی والیبال درباره علی پروین

سرمربی اسبق قرمزها به شدت به والیبال علاقمند است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رضا تندروان که موفق شد همراه با فولاد سیرجان قهرمان رقابت های لیگ برتر والیبال شود، این روزها به عنوان مربی در تیم ملی فعالیت می کند. تا زمان بازگشت آلکنو به ایران او مسئولیت امور فنی را برعهده خواهد داشت. تندروان که امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه حاضر شده بود، درباره حضور قلعه نویی در فینال بازی های لیگ والیبال گفت: «بعد از مسابقه با ایشان صحبت کردم. فکر می کنم خیلی از دوستان که اسم و رسم دارند در بازی فینال حضور داشتند. ایشان هم دوست داشتند بازی را ببینند، مخصوصا اینکه ارتباطی هم با سیرجانی ها دارند و در گل گهر مشغول هستند. از حضور ایشان خوشحال شدم و بعد از بازی هم خوش و بش همیشگی را داشتیم.»

او درباره علاقه فوتبالی ها به والیبال از جمله علی پروین می گوید: «اکثر ورزشکاران به فوتبال علاقه دارند. خود ما والیبالی ها هم برای گرم کردن فوتبال بازی می کنیم. تیم ملی والیبال برزیل فوتبالی گرم می کند. از گذشته هم من خودم با آقای پروین و قلیچ در سالن دیهیم در شرق تهران بازی می کردیم. من آن زمان نوجوان بودم. کشتی گیران هم والیبال بازی می‌کنند.»

تندروان در پاسخ به این سوال که آیا علی پروین والیبالش خوب بود، جواب می دهد: «اگر هم خوب نبود باید می برد و ما می باختیم. اگر هم کار داشتیم و باید می رفتیم، به او می باختیم چون وگرنه باید در زمین می ماندیم.»

252 252

کد خبر 1501928

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =