برگزاری دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین گفت: دوره آموزشی برای داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ رقیه نانگیر، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان قزوین اظهار کرد: مجمع استانداران با همکاری و مشارکت مرکز آموزش مدیریت دولتی و مشاورت مرکز مطالعات مدیریت ایران، دوره ای را برای آموزش داوطلبان عضویت در شوراهای شهر و روستا پیش بینی کرده است.

نانگیر افزود: اطلاعات و روش ثبت نام در سایت مجمع استانداران به نشانی( ostandar.com )موجود است، این دوره بیست جلسه مجازی ۹۰ دقیقه‌ای الزامی و پنج جلسه اختیاری دارد.

مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان قزوین گفت: شرکت برای داوطلبان اختیاری است و در وسط و پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون نیم ترم و پایان ترم به عمل می آید و برای افرادی که با معدل ۱۴ از ۲۰پذیرفته می شوند، گواهی موفقیت در دوره صادر می‌شود.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸خرداد سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود و ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستا از روز دوشنبه شانزدهم فروردین آغاز شده است.

48

کد خبر 1502036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =