۱ نفر
۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۰
خورشیدی کجای این فوتبال بوده؟

انتصاب خورشیدی به عنوان سرپرست تیم‌ملی همچنان حاشیه دارد.

او در پاس همدان و ان تیم  پرحاشیه دستیار بود.اتفاقا زمانی که مشاور مالک و مدیر روابط عمومی  باشگاه نفت تهران بودم خورشیدی در مدت زمان اندک سرمربیگری حمید درخشان  دستیار اولش بود.

اتفاقا در  روزهای اخیر دو سه باراز  مجتبی خورشیدی نوشتیم.رسانه ها و اخبار ورزشی شبکه های صدا و سیما مدام می گفتند خورشیدی سرمربی ماشین سازی شد و ما می نوشتیم خبر غلط است و  انتخاب نهایی نشده است.نهایتا همین هم شد.خورشیدی فقط چند ساعتی در رسانه ها  سرمربی  بود و زنوزی مالک ماشین سازی تصمیم رسمی نشده مدیرعامل  را وتو کرد.او اواخر نیم فصل اول ۳ هفته دستیار مهدی پاشازاده  بود اما زنوزی بدلایلی حکم به برکناری شان داد.سپس سعید اخباری برگشت و بخاطر خلف وعده ها یک هفته نشده استعفا داد و خورشیدی برای ساعاتی سرمربی شد!

عجیب اینکه همین  دیروز نام یک اسطوره نامدار به عنوان گزینه احتمالی سرپرستی تیم ملی  شنیدیم و حالا..خورشیدی  کجای این فوتبال بوده؟افتخارات و عملکر و رزومه اش چیست؟سرمربی کدام تیم لیگ برتر بوده؟لیگ یک جند سال سرمربی یا کلا سرپرست کدام تیم بوده؟مدتی دستیاری درخشان در نفت و ۳هفته دستیاری پاشازاده در ماشین سازی و کمی فعالیت در راه آهن به عنوان دستیار و فصل قبل هم ناکامی در لیگ دو به عنوان سرمربی در شهرداری بندرعباس اوج رزومه او بوده.

ما نیز در حالی به صراحت نقد می کنیم‌ که با ایشان سلام و علیک و همکاری رسمی هم داشته ایم اما سطح و اندازه شان را به لحاظ رزومه در قیاس با خیل فوتبالی ها هرگز در سطح سرپرستی تیم ملی نمی دانیم و البته به ضعف و قوت های کاری اش هم ورود نمی کنیم.

واقعا خوابیم یا بیدار؟اقای عزیزیخادم؟این چه انتخابی بود؟دروغ ۱۳ را ۱۶ فروردین گفته ای یا که....اقای خورشیدی:خود می دانید مشکلی بین مان نیست اما بحث،بحث ملی است و ما واقعا و حقیقتا و بی تعارف شوکه ایم.

و آقای عزیزی خادم؛.فکر می کردیم باهوش تر بوده و مشاوران بهنر داشته باشید اما انگار تمام هنر شما در لابی های تان برای ریاست فدراسیون فوتبال خلاصه شده.افسوس.....افسوس...

251 251

کد خبر 1502101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =