امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

به منظور ارائه راهکارهای قضایی و آموزشی، مسئولان عالی قضایی و آموزشی آسان دور هم نشستند تا با بررسی بخشی از معضلات اجتماعی که امروزه در جامعه رسوب کرده و موجب نابهنجاری های دیگر می گردد، نسبت به کاهش دامنه ی آن، اقدام نمایند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کهگیلویه و بویراحمد؛ به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان؛ دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان در این نشست، لازمه ی هر حرکت پژوهشی را رفع و موانع عنوان نمود و اظهار داشت: پژوهش‌ها باید طوری باشد که مشکلات مردم را حل کنند و باید همواره به دنبال حل مشکلات مردم باشیم.

 دکتر نگین اجی در ادامه افزود: هر پروژه پژوهشی زمانی برای جامعه و مردم مفید است که کاربردی باشد، و جهت جلوگیری از معضلات اجتماعی از جمله طلاق و خودکشی و سایر موارد شایسته است تحقیق و تا این موارد نیز رفع شوند.
مقام ارشد قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید یک دیدگاه کاربردی در جامعه نیز داشته باشیم و به منظور رفع معضلات در جامعه نیز، با تمام توان کار کنیم.

 در ادامه این نشست دکتر محمد مهدی صالحی معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان در سخنانی با اظهار اینکه، در سال ۱۳۹۹ کارگاه‌های آموزشی و در جلسات  نقد رأی  دانشجویان دانشگاه یاسوج نیز شرکت کردند گفت:در سال جاری علاوه بر مشارکت اساتید و دانشجو دانشجویان این دانشگاه در کارگاه های آموزشی، در زمینه استفاده از اساتید دانشگاه جهت پویایی آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی نیز بهره خواهیم برد.
 وی در پایان افزود: به منظور تعالی حقوق وانتقال تجربه مؤثر در سال ۱۴۰۰ سمینارهای آموزشی حقوق، بین دادگستری استان و دانشگاه یاسوج برگزار می گردد.

 دکتر عریان رئیس دانشگاه یاسوج بدر این نشست با اشاره به اینکه دانشگاه یاسوج به عنوان دانشگاه مادر در استان ارتباط تنگاتنگی با دادگستری استان دارد، تصریح کرد: اعضای هیئت علمی متخصص بویژه در گروه های علوم انسانی این دانشگاه در بخش آموزشی و پژوهشی می‌توانند، با شناسایی معضلات اجتماعی در سطح استان با ارائه راهکارهای علمی اقدام نمایند.
 لازم به ذکر است در این نشست، تفاهم نامه آموزشی بین دادگستری کل استان و دانشگاه یاسوج امضاء گردید.

امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

امضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمدامضاء تفاهم نامه همکاری آموزشی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

46

کد خبر 1502464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =