راه اندازی پورتال خبری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان

برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان با همکاری ولی فقیه ، استانداری و سپاه حضرت ابوالفضل لرستان در سال ۱۴۰۱ برگزار میشود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در لرستان ، علی رشنو دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان در نشست خبری با خبرگزاریهای استان اظهار کرد: کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان در سال ۱۴۰۱ در استان لرستان برگزار میشود که استاندار لرستان رییس کنگره، سپاه حضرت ابوالفضل (ع) دبیر کنگره و ولی فقیه در استان لرستان رییس شورای سیاست گذاری این کنگره را بعهده دارند.
دبیر کمیته فضای مجازی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان عنوان کرد.
 یکی از اهداف برگزاری کنگره ملی شهدای استان را زنده شدن یاد و خاطره شهدا و همچنین انتقال سیره زندگی شهدا به نسل جدید دانست و افزود: برنامه‌ها در سه بخش زیرساختی، تولید محتوا و انتشار تهیه و تدوین گردیده است؛ از اصحاب رسانه استان دعوت به همکاری می‌شود تا با تولیدات فاخر و در شان شهدای استان گامی مؤثر برای برگزاری این رویداد ملی برداشته شود.
رشنو با اشاره به اجرای ۲۶ برنامه توسط کمیته فضای مجازی ۶۳۰۰ شهید استان، عنوان کرد: تولید محتوا شامل تهیه عکس نوشت و پوستر، اینفوگرافیک، پویانمایی، کلیپ و مستند، اپلیکیشن و بازی اندرویدی است و همچنین جشنواره، مسابقه و نمایشگاه‌های مجازی ذیل این کنگره برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: پرتال خبری ۶۳۰۰ شهید استان لرستان راه‌اندازی شده و از امروز اخبار و اقدامات کمیته‌های ۲۲ گانه کنگره در این پرتال خبری به آدرس ۶۳۰۰shahid-lr.ir درج خواهد شد.

46

کد خبر 1502705

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =