پیشرفت‌های علمی و دانشگاهی پس از انقلاب چشمگیر است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: حمایت رهبری از جایگاه علم، پشتوانه عظیمی برای جهاددانشگاهی است و به همین دلیل است که پیشرفت‌های علمی و دانشگاهی پس از انقلاب، چشمگیر و عظیم بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مسئولان جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: کارهای علمی و دانشگاهی مباحثی است که بسیار مورد تأیید و تأکید رهبر فرزانه انقلاب است و لازم است هر روز توسعه یافته و تقویت شود.

او با بیان اینکه انقلاب اسلامی برخاسته از دین است، تصریح کرد: دستاوردهای علمی و دانشگاهی یکی از جنبه‌های مهمی است که می‌تواند قدرت و عظمت کشور را در سطوح جهانی و بین‌المللی نشان دهد و با تکیه بر آن می‌توان پیام مهم امام راحل را در راستای صدور انقلاب اسلامی و زمینه‌سازی ظهور تحقق بخشید.

امام جمعه قزوین ادامه داد: تأیید و حمایت رهبری، پشتوانه عظیمی برای پیشرفت شماست و این نگاه و چشم‌انداز در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی نیز وجود دارد و به همین خاطر است که پیشرفت‌های علمی و دانشگاهی پس از انقلاب، چشم‌گیر و عظیم بوده است.

عابدینی خلاقیت، نوآوری و ابتکار را زمینه‌های مهم و تأثیرگذار در رشد و پویایی هر جامعه‌ای عنوان کرد و افزود: خلاقیت، نوآوری و ابتکار سه عنصر مهم پیشرفت برای هر کشوری محسوب می‌شود که جهاد دانشگاهی با برنامه‌ریزی دقیق در پی تقویت این سه عنصر مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین عنوان کرد: اقدامات جهاد دانشگاهی در قزوین نیز بسیار خوب است و جامعه و مردم را امیدوار می کند.

فرشاد پیله‌چی، رئیس جهاد دانشگاهی قزوین نیز در این دیدار گزارشی از برنامه ها و دستاوردهای این نهاد ارائه کرد.

46

کد خبر 1504101

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =