تاکید مدیرکل زندانهای لرستان بر توجه به خانواده های زندانیان

مدیرکل سازمان زندانهای لرستان بر توجه به خانواده های زندانیان تاکید نمود .

به گزارش خبرآنلاین لرستان،  عبدالمجید کشوری در دیدار با مسئولین فرهنگی و روحانیون شاغل در زندان های لرستان بر ضرورت تلاش بیشتر به منظور تسهیل در اجرای فرآیند اصلاح و تربیت تأکید کرد.

وی افزود: امروز در سیاست های سازمانی شاهد تغییرات اساسی در نوع نگاه و رویکرد هستیم.

مدیرکل زندان های لرستان با بیان اینکه توجه به خانواده مددجو از مصادیق کار عمیق فرهنگی است تصریح کرد: توجه به خانواده زندانی و زیر چتر حمایت قرار دادن او سبب می شود که کار اصلاح و تربیت نتایج مطلوب تری داشته باشد.

کشوری ادامه داد:اگر از خانواده زندانی غافل شویم ، خسارت خواهیم دید.

این مقام مسئول با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم بصیرت افزایی همگانی خاطرنشان کرد: بصیرت یعنی شناخت دقیق از دشمن و امروز نیازمند این هستیم که همه ظرفیتها را بکار گیریم تا در شناسایی و معرفی دشمن دچار خطا نشویم.

وی بیان داشت: امروز انگشت اتهام دشمن به سمت زندان های نظام اسلامی است لذا باید به گونه ای عمل کنیم که هیچ بهانه به دشمن ندهیم.

عضو شورای قضایی استان گفت:کار عمیق فرهنگی ، مراقبت می خواهد تا به نتیجه برسد و همه ما موظف به حساسیت بر عملکرد و مسئولیتمان هستیم و در این میان روحانیونی که در زندان ها فعالیت دارند وظیفه حساس تری دارند.

کشوری همچنین با بیان اینکه رمضان ماه فرصت های مغتنم معنوی است تصریح کرد: ماه رمضان اوج فعالیت های فرهنگی و زمان تقرب افزونتر به پروردگار متعال است، این مهم آغازی قدرتمند در سال جدید بر فعالیت های عمیق فرهنگی می تواند باشد.

48 

کد خبر 1504507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =