نشست ستاد استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

 به منظور بررسی و ارائه راهکار های طرح های تولیدی و خدماتی اولین نشست ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار خبرگزاری میزان در استان، در این نشست با توجه به شعار سال که در جهت حمایت از تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها می باشد، دکتر حسن نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ماه خداوند ماه نیاز و نماز اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست حمایت از تولید در راستای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید است.
مقام ارشد قضایی استان در ادامه اظهار کرد: دستگاه قضایی آن چیزی را که حق و حقیقت است و به نفع مردم است انجام می دهد.
دکتر نگین تاجی گفت: بررسی جامع، کامل و کارشناسی میزان بدهی واحدهای تولیدی به بانکها می تواند آنها را از سقوط و ورشکستگی نجات دهد.
 وی افزود: از آنجا که برخی واحدهای تولیدی نسبت به کارشناسی و پرداخت سود جریمه و تأخیر در پرداخت وام های دریافتی معترض هستند، هیئت‌های کارشناسی سه نفره جهت بررسی موضوع مورد در خواست واحدهای تولیدی، با نظارت اداره کل بازرسی در خصوص وام های پرداختی به این واحد های تولیدی مسئله را مورد کارشناسی قرار دهند.
  دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه در راستای تحقق شعار سال  و حمایت از واحدهای تولیدی بیان داشت: شعبه ی ویژه برای رسیدگی به پرونده واحدهای تولیدی جهت پشتیبانی و مانع زدایی ها در راستای تحقق شعار سال در دادگستری استان تعیین می گردد.
در این نشست درخواست های ۱۶ طرح اقتصادی و واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.

نشست ستاد استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

نشست ستاد استانی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد

48

کد خبر 1504883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =