فصل دوم نمایش فیلم‌های کوتاه و مستند چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در خانه هنرمندان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، نمایش این فیلم‌ها از یکشنبه 25 اردیبهشت ماه در سالن بتهوون خانه هنرمندان آغاز و تا جمعه 30 ماه جاری ادامه خواهد داشت.

پس از استقبال از آثار بخش مسابقه آثار کوتاه، مستند و پویانمایی چهارمین جشنواره فیلم شهر که از تاریخ 18 تا 23 اردیبهشت ماه برپا است؛ مدیران و برگزارکنندگان این رویداد سینمایی بر آن شدند تا فیلم‌هایی فاخر را در خانه هنرمندان به نمایش بگذارند.

فصل دوم اکران ساخته‌های این بخش از ساعت 16 تا 22 به روی پرده خواهند رفت. از ویژگی‌های فیلم‌های این بخش می‌توان به عرضه و نمایش اولین بار این ساخته‌ها اشاره کرد. 

از جمله ساخته‌هایی که در فصل دوم به نمایش در می‌آید می‌توان به «ایستگاه هشت» سیدعماد حسینی، «هوای تازه» فریده صارمی، «تهران-شمال غربی» مصطفی شیری، «تولد ارتفاع 435» محسن خان‌جهانی، «صحنه‌ای به نام شهر» رها رضوی، «همه دانا» علا محسنی، «شهر شلوغ» سعید تارازی، «رنگ پریدگی» مهدی کرم پور و بهداد آوند امینی، «تنهایی پرهیاهو» (خساره قائم‌مقامی، «مشترک مورد نظر» لقمان خالدی، «ماموریت غیرممکن» عباس امینی، «تماما آرزوهای من» مهدی قربان‌پور، «اردک آبی» شهرام مکری و «ما به چای عادت داریم» لقمان خالدی اشاره کرد.

در حالی فیلم‌های فصل دوم در خانه هنرمندان به روی پرده می‌روند که ساخته‌های فصل اول این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با استقبال بی‌نظیری از سوی مخاطبان روبرو شده بود.

در هفته گذشته خانه هرمندان با نمایش فیلم‌های این بخش توانست مخاطبان زیادی را به سالن بکشد. استقبال از نمایش فیلم‌ها به اندازه‌ای بود که تا پاسی از شب علاقه‌مندان برای دیدن آثار سینماگران حتی روی پله می‌نشستند؛ در سانس 10 تا 12 شب نیز که برای اولین بار در خانه هنرمندان تجربه می‌شد علاقه‌مندان ترجیح می‌دادند که شب خود را با تماشای این آثار سپری کنند.

19/243

کد خبر 150559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =