فرمانده نیروی هوایی ارتش: افشای هویت نظامی در فضای مجازی ممنوع است

ایرنا نوشت: فرمانده نیروی هوایی ارتش بر لزوم تقویت بیش از پیش انگیزه و روحیه جهادی برای همه مسئولان و کارکنان تاکید کرد.

امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در بازدید از پایگاه هوایی شهید لشکری در جمع فرماندهان و مسئولین این پایگاه گفت: مأموریت‌های پایگاه شهید لشکری  به عنوان مهم ترین پایگاه ترابری نیروی هوایی ارتش بسیار مهم است و سایر پایگاه‌های نیروی هوایی به نوعی از مأموریت‌های این پایگاه بهره‌مند هستند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت بیش از پیش انگیزه و روحیه جهادی برای همه مسئولان و کارکنان  افزود: بحث نوآوری و ایده‌های جدید در به روز کردن دستورالعمل های مختلف باید بیش از پیش با جدیت پیگیری شود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش، افشای هویت نظامی در فضای مجازی را به شدت تهدید آمیز و ممنوع دانست و خاطرنشان کرد: فضای مجازی مانند شمشیر دو لبه عمل می کند، هم محیط مساعدی برای فعالیت های مثبت مانند فرهنگ سازی تربیتی، اخلاقی و ترویج سبک زندگی مطلوب است و هم  به شدت ویرانگر و تهدیدی مستقیم در از بین بردن اصالت و امنیت خانوادگی است و  آسیب ناشی از آن گاهی غیر قابل جبران است.

وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به مسائل زیستی سربازان گفت: همه ما در بخش های مختلف پایگاه و نیرو در قبال مقوله سربازی و پایبندی جدی به رفتار و گفتار محترمانه با سربازان مسئولیم، زیرا همین سربازان، جوانان  و آینده سازان کشور هستند که دشمن برای ایجاد نارضایتی و تحریک آن ها بسیار امیدوار و در حال تلاش و برنامه ریزی است.

بازدید از روند پروژه های عمرانی پایگاه از جمله بازسازی مسجد، ساخت سوله ورزشی و زمین چمن مصنوعی در شهرک توحید، ساخت ورودی جدید شهرک آسمان، بازسازی ساختمان مجتمع مسکونی اچ و به روز رسانی سیستم آبرسانی این مجتمع از دیگر برنامه های امیر سرتیپ نصیرزاده در بازدید از پایگاه هوایی شهید لشگری مهرآباد بود.

216216

کد خبر 1510524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =